Inter Marine partnerem Offshore Wind MBA

Inter Marine Sp. z o.o. została Partnerem Studiów Executive Offshore Wind MBA. Inter Marine to polska firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w zakresie usług z szerokiego zakresu gospodarki morskiej, firma-matka dla podmiotów wchodzących w skład Grupy Inter Marine. Inter Marine jest obecna na rynku polskim i na rynkach zagranicznych w obszarach: zarządzania załogami i międzynarodowym pośrednictwem pracy, usług żeglugowych i operacjach logistycznych, usług dla branży offshore, usług finansowych i pozyskiwania kapitału.

Swój sukces Inter Marine zawdzięcza zespołowi ekspertów i pracowników o unikalnych kwalifikacjach praktycznych. Dzięki nim firma oferuje swoim klientom dopasowane rozwiązania biznesowe, wyprzedzające ich oczekiwania.

Motto firmy „Focused on Solutions” jest wdrażaną w życie filozofią i motorem napędowym dla lepszego działania. Inter Marine swoją działalność opiera nie tylko na wdrożonych systemach zarządzania jakością, ale przede wszystkim na głęboko zakorzenionych zasadach etyki biznesowej i otwartości na nowe wyzwania.

Podmiot udostępniający: 

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

CMEW UMG
02.02.2022