Inżynier Elektrotechniki- staż

EQUAY

EQUAY zajmuje się realizacją projektów elektrycznych i energetycznych. Specjalizujemy się w kompleksowych instalacjach stacji ładowania samochodów elektrycznych. Rozwijamy również własną sieć ładowania, w której jest obecnie ponad 400 stacji na terenie całej Polski.

Jeżeli jesteś studentem na kierunku Elektrotechnika i chcesz zdobyć praktyczne umiejętności potrzebne do pracy w zawodzie, to zapraszamy do nas!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą młodych, ale jednocześnie doświadczonych inżynierów i techników, którzy przecierają szlaki elektomobilności w Polsce. Realizujemy duże projekty dla takich firm jak DHL, ENERGA czy Volkswagen Group Polska. Mamy również na koncie kilkaset mniejszych realizacji. Tworzymy zgrany kolektyw nastawiony na świadczenie usług najwyższej jakości.

Inżynier Elektrotechniki

Co oferujemy?

- Płatny staż.

- Możliwość uzyskania uprawnień SEP.

- Możliwość zdobycia unikalnej praktycznej wiedzy w dynamicznie rozwijającej się branży.

- Elastyczny grafik.

- Możliwość stałej pracy po odbyciu stażu.

Czego nie oferujemy?

- Nudy w pracy

Czego oczekujemy od naszego stażysty?

- Zainteresowania elektromobilnością.

- Umiejętności rozwiązywania problemów.

- Chęci do pracy i rozwoju.

- Dokładności.

- Mile widziane zdolności obsługi wiertarki, śrubokrętu lub szpadla.

Jeżeli uważasz, że nasze oczekiwania są zbyt wygórowane, to zachęcamy do złożenia swojego CV do naszej konkurencji. Z całą pewnością nie nauczysz się u nich niczego, co przyda Ci się w twojej karierze zawodowej.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres biuroatequay.pl

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska