Inżynier Serwisu Instalacji Niskoprądowych - BDI

Bank Danych o Inżynierach
www.bdi.com.pl

Bank Danych o Inżynierach poszukuje dla swojego klienta osoby na stanowisko:

Inżynier Serwisu Instalacji Niskoprądowych

OFERTA PRACY nr 10597

Opis pracodawcy:

Międzynarodowa firma oferująca usługi technicznej obsługi budynków (Facility Management) w zakresie projektowania, realizacji i serwisu instalacji gaszeniowych oraz instalacji automatyki budynkowej.

Miejsce podjęcia pracy: Gdańsk

Wymagania:

• wykształcenie wyższe lub średnie techniczne branżowe
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy w serwisie instalacji niskoprądowych
  • znajomość branży CCTY, SKD i SSWiN (mile widziana znajomość systemów Bosch, UTC General Master, Kantech, Schneider Continuum, Galaxy, Satel, Roger)
  • znajomość branży i systemów SSP oraz ogólna znajomość instalacji budynkowych współpracujących z SSP, tj. HVAC, RNN, kotłownie, DSO, SKD, windy
  • znajomość branży IT (zagadnień współpracy urządzeń w sieciach LAN)
  • ogólna znajomość branży BMS
  • uprawnienia SEP
  • prawo jazdy kat B.
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

Zakres obowiązków:

• konserwacja, prace serwisowe i modernizacyjne instalacji niskoprądowych
  • konsultacje, doradztwo, udział w audytach na rzecz Klienta, jak i Działu Kosztorysowania firmy
  • praca w aglomeracji oraz wyjazdowa na terenie woj. pomorskiego i warmińsko-mazurskiego (1-dniowe delegacje)

Firma oferuje:

• rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie, z nowoczesnymi technologiami
  • udział w szeregu szkoleń branżowych (produktowe oraz z zakresu przepisów i norm)
  • samochód służbowy do użytku prywatnego
  • szkolenia językowe

Aplikuj na www.bdi.com.pl/oferty/10597 lub prześlij CV na adres cvatbdi.com.pl () podając nazwę stanowiska lub numer oferty pracy.

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

BKS