KONGSTEIN Partnerem Executive Offshore Wind MBA

Z przyjemnością informujemy, że firma KONGSTEIN została Partnerem Executive Offshore Wind MBA.

KONGSTEIN jest wiodącą norweską firmą konsultingową w zakresie morskiej energetyki wiatrowej, zielonego wodoru i transportu morskiego. KONGSTEIN zapewnia firmom, które chcą przejść na zieloną energię, usługi doradztwa technicznego, prowadzenia projektów i zarządzania. Celem działalności jest dostarczanie innowacyjnych, wydajnych i zindywidualizowanych rozwiązań w procesie przejścia na morską energetykę wiatrową, zielony wodór lub inne gałęzie przemysłu morskiego.

Kluczowe kompetencje KONGSTEIN wynikają z doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań koncepcyjnych i technicznych dotyczących dużych projektów infrastruktury odnawialnej w usługach związanych z logistyką morską, transportem, instalacjami dla stacjonarnych i pływających morskich farm wiatrowych, a także z zastosowaniem wodoru w transporcie morskim.

‘Z poczuciem ogromnego zaszczytu i wdzięczności dołączamy do programu Executive Offshore Wind MBA jako Partner Korporacyjny. Cieszymy się, że będziemy mogli dzielić się wiedzą z Uczestnikami EOW MBA – menedżerami, którzy będą zarządzać rozwojem branży morskiej energetyki wiatrowej. Jesteśmy dumni, że możemy wnieść do programu EOW MBA doświadczenie KONGSTEIN w dziedzinie doradztwa w zakresie zielonej transformacji. Jest do doskonała okazja, aby wzmocnić pozycję branży w stawaniu się jedną z wiodących branż w dziedzinie czystej energii.’ – powiedział Erik Pietsch, który został także członkiem Rady Programowej EOW MBA.

Podmiot udostępniający: 

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

CMEW UMG
05.05.2022