MAG partnerem Executive Offshore Wind MBA

Morska Agencja Gdynia została partnerem branżowym studiów Executive Offshore Wind MBA organizowanych przez Centrum Morskiej Energetyki Wiatrowej Uniwersytetu Morskiego w Gdyni we współpracy z University of Applied Sciences Bremerhaven i Business Academy SouthWest.

Podczas spotkania, w którym uczestniczyli Prezes MAG Michał Śmigielski i Prezes MAG Offshore Paweł Weiner oraz Dyrektor CMEW UMG Andrzej Popadiuk i Zastępca Dyrektora CMEW UMG Tomasz Harackiewicz, omówiono obszary współpracy w ramach programu Executive Offshore Wind MBA oraz kluczowe uwarunkowania rozwoju morskiej energetyki wiatrowej w Polsce.

Morska Agencja Gdynia, założona w 1951 roku, prowadzi usługi w szerokim zakresie transportu i logistyki morskiej. Od 2007 roku aktywnie uczestnicy w przemianach energetyki w Polsce, oferując usługi przeładunków komponentów fam wiatrowych w portach w Gdyni, Gdańsku, Szczecinie i Świnoujściu. Współpracuje z największymi producentami turbin wiatrowych w Europie, stworzyła dwa nowoczesne huby portowe do przeładunku komponentów lądowych farm wiatrowych.

Podmiot udostępniający: 

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

CMEW UMG
07.02.2022