Młodszy projektant szaf sterowniczych -voestalpine Signaling Poland

voestalpine Signaling Poland Sp. z o.o.
Jana z Kolna 26C | 81-859 Sopot, Poland
www.voestalpine.com/railway-systems

Od ponad 30 lat voestalpine Signaling Poland jako jeden z najbardziej innowacyjnych pomorskich przedsiębiorstw, którego korzenie sięgają Politechniki Gdańskiej, dba o bezpieczeństwo transportu kolejowego na całym świecie. Firma należy do międzynarodowej Grupy voestalpine Railway Systems z siedzibą w Austrii, lidera technologii w dziedzinie transportu szynowego.

MŁODSZY PROJEKTANT SZAF STEROWNICZYCH

Miejsce pracy: Trąbki Wielkie

Opis stanowiska

Do głównych zadań należeć będzie m.in.:

• Projektowanie szaf sterowniczych.
  • Przeprowadzanie testów szaf sterowniczych.
  • Pomoc w doborze osprzętu elektrycznego.
  • Komunikacja z innymi działami w zakresie poznania wymagań klienta oraz modyfikacji technicznych już zaprojektowanych urządzeń.

Profil kandydata

• Absolwent lub student 3-5 roku kierunków technicznych (mile widziana Elektrotechnika lub kierunki pokrewne),
  • Umiejętności komunikacyjne pozwalające nawiązać dobre kontakty z klientami i współpracownikami.
  • Motywacja wewnętrzna do rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

• Znajomość oprogramowania do tworzenia schematów elektrycznych.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Uprawnienia SEP.

Proponujemy

• Pracę w jednym z najbardziej innowacyjnych pomorskich przedsiębiorstw z ugruntowaną marką
    i pozycją na rynku pracy.
  • Przyjazną atmosferę i możliwość pracy w środowisku międzynarodowym.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z perspektywą przejścia na umowę o pracę.
  • System pracy jednozmianowej.
  • Możliwość dostosowania wymiaru pracy do toku studiów.
  • Środowisko pracy stworzone w oparciu o najwyższe standardy i normy bezpieczeństwa.
  • Wdrożenie do pracy, przygotowanie do pełnienia obowiązków.
  • Współpracę z doświadczonym zespołem.
  • Możliwość rozwoju potencjału osobistego i zawodowego.
  • Po przejściu na etat - system premii i nagród, pakiet socjalny:  m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport.

CV prosimy kierować mailowo na adres HR.Signaling-Poland@voestalpine.com z podaniem w temacie wiadomości nazwy stanowiska.

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

BKS