Młodszy specjalista ds. rozliczeń księgowych - BPO CHAMPIONS

BPO Champions Sp. z o.o. Sp. K
Al. Grunwaldzka 472 | 80-309 Gdańsk
bpochampions.pl

BPO Champions jest jedną z szybciej rozwijających się firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych (SSC/BPO) w Trójmieście.

Nasze usługi umożliwiają przyspieszenie tempa wzrostu i poprawę rentowności naszych Klientów. W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji i nowymi projektami dla klientów, dużych firm w branżach produkcyjnych i usługowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. rozliczeń księgowych

Miejsce pracy: Gdańsk Przymorze (OBC)

Twój zakres obowiązków:

• rozliczanie i księgowanie wyciągów bankowych,
  • księgowanie różnic kursowych,
  • rozliczenia na podstawie kompensat wzajemnych należności,
  • weryfikacja dokumentacji niezbędnej dla poprawnego rozliczenia,
  • weryfikacja i uzgadnianie sald,
  • komunikowanie się z kontrahentami i pracownikami Grupy w obszarach związanych z wykonywanymi rozliczeniami.

Nasze wymagania:

• mile widziane doświadczenie w pracy w dziale księgowym lub w dziale rozliczeń,
  • wykształcenie kierunkowe (FIR,ekonomia), mile widziany ukończony kurs w Stowarzyszeniu Księgowych Polskich (poziom 1),
  • dobrą znajomość MS Office – Excel,
  • doświadczenie w pracy w systemie ERP Optima (mile widziane),
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • zorientowanie na jakość pracy – skrupulatność, obowiązkowość, terminowość i punktualność,
  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • umiejętność współpracy i komunikacji w zespole oraz zaangażowanie w powierzone zadania.

To oferujemy

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenia wstępne i stanowiskowe – wdrożenie przez doświadczonych Specjalistów,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie swoich kwalifikacji, poprzez udział w szkoleniach oraz współpracę z doświadczonym Zespołem i Specjalistami z innych działów back-office,
  • szacunek przełożonego i benefity pozapłacowe,
  • pracę w stabilnej firmie i uznanej marce na rynku,
  • po okresie wdrożenia możliwość pracy w systemie hybrydowym (biuro/home office).

Jesteś gotowy na nowy, ekscytujący etap w swoim życiu? Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Zapraszamy do aplikowania na adres  hratbpochampions.pl ()

Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

BKS