Przedłużony termin przesyłania prac na konkurs "Wspomnienie z praktyki na Darze Młodzieży"

Uniwersytet Morski w Gdyni informuje, że przedłużony został termin przesyłania prac na konkurs pt. „Wspomnienia z praktyki na Darze Młodzieży”. Na prace konkursowe czekamy do dnia 15 lutego br.

Konkurs adresowany jest do wszystkich praktykantów, którzy praktyki na żaglowcu odbywali w latach 1982-2021.

- Zachęcam każdego, kto wraca wspomnieniami do czasu praktyk odbytych na pokładzie „Daru Młodzieży”, aby wziął udział w konkursie – mówi dyrektor Działu Armatorskiego i Praktyk Morskich UMG dr inż. kpt. ż.w. Bogumił Łączyński, prof. UMG. – Wspomnienia praktykantów to dla nas żywa historia naszego szkolnego statku, prawdziwa tym bardziej, że doświadczona przez ludzi młodych, pełnych entuzjazmu, zaangażowania i niemal zawsze – zachwytu morzem, statkiem, przygodą. Chcemy, by wspomnienia te przetrwały w pamięci potomnych, a najciekawsze nagrodzimy.

Prace – o dowolnej formie – należy przesyłać pocztą do dnia 15 lutego 2022 r. na adres Działu Armatorskiego i Praktyk Morskich Uniwersytetu Morskiego w Gdyni (ul. Morska 81-87, 81-225 Gdynia) lub drogą elektroniczną na adres: b.laczynskiatumg.edu.pl

Organizatorem konkursu jest Uniwersytet Morski w Gdyni.

Załączniki:

Beata von Schada Borzyszkowska