Stażysta w Dziale Księgowości - MSC Poland

MSC Poland sp. z o.o.
Plac Kaszubski 17/208, PL 81-350 Gdynia, Poland
www.msc.com

Firma MSC Mediterranean Shipping Company została założona w 1970 r. przez rodzinę Aponte. Na przestrzeni lat MSC z małego przewoźnika konwencjonalnego stało się wysoko wyspecjalizowanym armatorem kontenerowym. Jest jedną z wiodących linii transportu kontenerowego na świecie. MSC dostarcza towary i usługi lokalnym społecznościom, klientom i międzynarodowym partnerom biznesowym. MSC posiada flotę ponad 520 kontenerowców, pływających po 200 szlakach handlowych. 493 biur na całym świecie w ponad 155 krajach. Jednak najbardziej jesteśmy dumni z naszego globalnego zespołu ponad 70 000 oddanych pracowników.

MSC Poland poszukuje Stażysty do Działu Księgowości

Miejsce pracy: Gdynia

Preferowany profil kandydata:

• Student ostatniego roku Finansów i Rachunkowości Przedsiębiorstw lub pokrewnego kierunku,
  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego,
  • Zaangażowanie i motywacja do rozwoju,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela.

Oferujemy:

• Płatny staż w Dziale Księgowości,
  • Pracę/ praktykę w oparciu o umowę zlecenie,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie armatorskiej będącej numer jeden w swojej branży.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: joanna.fendrychmwloczewskaatwaw.mscpoland.com (@msc.com)

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MSC Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Stażysty ogłoszonego w dniu 17.10.2022r.Jednocześnie zostałam (-em) poinformowana (-y), że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę; wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

BKS