Uroczysta Inauguracja programu EOW MBA

Rozpoczęła się pierwsza edycja podyplomowych studiów Executive Offshore Wind MBA. Podczas uroczystej inauguracji pierwsza grupa kandydatów, którzy pomyślnie przeszli procedurę kwalifikacyjną, została przyjęta w poczet Uczestników programu EOW MBA.

Słuchaczy powitali przedstawiciele Władz Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, które reprezentowali Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. inż. kpt. ż.w. Adam Weintrit, dr hab. Sambor Guze, profesor UMG, Prorektor ds. Kształcenia, dr hab. Dariusz Barbucha, profesor UMG, Prorektor ds. Nauki, Andrzej Popadiuk, Dyrektor Centrum Morskiej Energetyki Wiatrowej, dr Tomasz Harackiewicz, Kierownik Studiów EOW MBA.

Życzenia Uczestnikom programu i Władzom Uczelni w wystąpieniu video przekazał Pan Ambasador Królestwa Danii w Polsce Ole Toft, list gratulacyjny wystosowała Pani Ambasador Wielkiej Brytanii Anna Clunes, przemówienie wygłosił Mariusz Witoński, Prezes Polskiego Towarzystwa Morskiej Energetyki Wiatrowej.

Słuchacze programu EOW MBA I otrzymali z rąk JM Rektora UMG listy gratulacyjne oraz życzenia pomyślnego udziału i ukończenia programu. Bezpośrednio po uroczystej inauguracji odbyła się pierwsza sesja zajęciowa, prowadzona przez przedstawicieli Polskiego Towarzystwa Morskiej Energetyki Wiatrowej, którzy wprowadzili Uczestników w najważniejsze aspekty energetyki morskiej.

CMEW UMG