Vestas Partnerem Korporacyjnym EOW MBA

Firma Vestas została Partnerem Korporacyjnym studiów Executive Offshore Wind MBA.

Vestas jest globalnym partnerem branży energetycznej w zakresie zrównoważonych rozwiązań energetycznych. Ma ponad 40-letnie doświadczenie w energetyce wiatrowej i była pierwszą firmą, która osiągnęła 100 GW zarówno w zakresie instalacji, jak i serwisu turbin wiatrowych. Vestas projektuje, produkuje, instaluje i serwisuje turbiny wiatrowe na całym świecie, a także z +154 GW turbin wiatrowych w 87 krajach. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w energetyce morskiej oraz dorobkowi +7 GW i +1 500 turbin zainstalowanych w 45 projektach, Vestas jest liderem zarówno w dziedzinie energii wiatrowej o stałym dnie, jak i pływającej morskiej energii wiatrowej, obejmując rynki w Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Szwecji, Danii oraz Niemczech, Portugalii i Szkocji.

Niedawne wprowadzenie na rynek pierwszej na świecie turbiny o mocy 15 MW, V236-15.0 MW™, jest świadectwem ciągłego zaangażowania firmy w obniżanie kosztów energii i kwestionowanie status quo dzięki najnowocześniejszej technologii.

Wizją Vestas jest stać się światowym liderem w dziedzinie zrównoważonych rozwiązań energetycznych. Zrównoważony rozwój w Vestas oznacza zmniejszenie lub wyeliminowanie negatywnego wpływu na środowisko i społeczeństwo, a także maksymalizację wartości, jaką jej działalność i produkty zapewniają klientom, pracownikom, akcjonariuszom, dostawcom, społecznościom lokalnym i całej planecie. Oznacza to możliwość zaspokojenia potrzeb obecnego pokolenia bez uszczerbku dla zdolności przyszłych pokoleń do zaspokojenia ich potrzeb.

Vestas wierzy, że wiatr będzie stanowił trzon zrównoważonych systemów energetycznych przyszłości i nadal koncentruje się na opracowywaniu rozwiązań, które przyspieszą transformację energetyczną i wzmocnią dalsze przywództwo Vestas w energetyce wiatrowej. 

Cieszymy się, że możemy zaoferować studentom EOW MBA dostęp do wiedzy z pierwszej ręki i doświadczenia liderów sektora OWE.

Podmiot udostępniający: 

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

CMEW UMG
06.06.2022