Asystent Inżyniera Jakości

Miejsce: Gdynia

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy
Centrum Techniki Morskiej S.A.
ul. Dickmana 62
81-109 Gdynia

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. od lat projektuje, buduje i dostarcza zintegrowane systemy z obszaru techniki wojskowej i cywilnej. W tym w szczególności systemów: dowodzenia, analizy i przetwarzania danych, łączności, okrętowych oraz podwodnych. Produkuje także radiostacje, toczki, pojazdy podwodne, specjalistyczne amortyzatory i inne zaplecze wojskowe.

Zapraszamy Studentów i Absolwentów kierunków technicznych chcących poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze inżyniera jakości.

Szukamy osób, które:

• mają otwarty umysł i lubią się uczyć,
  • chcą zdobywać nowe umiejętności, nie boją się wyzwań,
  • są dokładne i potrafią określać priorytety,
  • są komunikatywne i potrafią pracować w zespole,
  • dobrze znają programy z pakietu MS Office,
  • są dyspozycyjne od lipca br.

STOJĄCE PRZED TOBĄ MOŻLIWOŚCI I WYZWANIA

• płatny staż w obszarze działu jakości i zdobycie doświadczenia zawodowego w firmie z długoletnią pozycją na rynku,
  • poznanie praktycznych aspektów jakości (odbiory jakościowe, ustalanie kontroli jakości na produkcji, raportowanie, nadzór nad sprzętem pomiarowym),
  • praca w firmie z branży wojskowej i morskiej,
  • wiedza przekazywana przez specjalistów i ekspertów,
  • tworzenie dokumentacji, procedur, instrukcji, raportów itp.

TO OFERUJEMY

• 6 miesięczny staż (od lipca 2023), a także możliwość dalszej współpracy,
  • uczestnictwo w realizacji projektów dla Ministerstwa Obrony Narodowej i Klientów z branży militarnej,
  • poznanie nowych technologii i praca w nowoczesnych laboratoriach,
  • poznanie pracy Inżyniera w różnych obszarach jakości,
  • wsparcie doświadczonych Inżynierów,

BRZMI CIEKAWIE? APLIKUJ DO NAS!

Prosimy o dodanie Klauzuli w CV:

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. z siedzibą w Gdyni (81-109) przy ul. A. Dickmana 62, w celu realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji”.

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

A.Dynysiuk