Asystent spedytora drogowego

Magemar Logistics Sp. z o.o
ul. Hutnicza 20A | 81-061 Gdynia www.magemarlog.pl

Firma Magemar Logistics Sp. z o.o. przez ponad 15 lat swojej działalności była znana jako biuro lokalne Magemar Polska w Gdyni. Zaangażowanie i profesjonalizm załogi gdyńskiego oddziału Magemar pozwoliły na stworzenie niezależnej firmy, która od początku 2022 roku działa pod nazwą Magemar Logistics Sp. z o.o., pozostając przy tym częścią grupy kapitałowej Magemar, składającej się z Magemar, Dongemar oraz Magetra. Magemar Logistics specjalizuje się w realizacji zadań związanych z transportem morskim. Jednak zdobyte w ciągu lat doświadczenie pozwala na prowadzenie działalności opartej o wszystkie gałęzie transportu, zapewniając przy tym kompleksową obsługę powierzonych zleceń.

Asystent spedytora

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, potrafisz współpracować z ludźmi i jesteś dobrze zorganizowany/a oraz chcesz zdobyć praktykę w firmie logistycznej w dziale transportu morskiego

Nie wahaj się i wyślij do nas swoje CV!

Ucz się od pierwszego Dnia!

Miejsce pracy: Gdynia

Chcemy powierzyć Tobie następujące zadania:

• pomoc w realizacji usług transportu morskiego, kolejowego i lotniczego,
• kontakt z klientami,
• weryfikacja dokumentów,
• praca w systemach portowych oraz armatorskich,
• wspomaganie spedytora w jego codziennych zadaniach,
• dbanie o jakość i terminowość wykonywanych usług,
• prowadzenie ewidencji zleceń w systemie spedycyjnym,
• ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

• wykształcenie kierunkowe mile widziane,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• chęć do nauki,
• zaangażowanie,
• dobra organizacja pracy,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• dbałość o szczegóły,
• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i samodzielność.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
• system premiowy uzależniony od osiąganych wyników,
• możliwość zdobycia kwalifikacji zawodowych, a następnie awansu w strukturach przedsiębiorstwa,
• szkolenia zawodowe,
• dofinansowanie pakietu Multisport,
• ubezpieczenie na życie w całości finansowane przez pracodawcę,
• Pracowniczy Program Emerytalny w całości finansowany przez pracodawcę,
• dostęp do prywatnej opieki medycznej w całości finansowany przez pracodawcę,
• dogodną lokalizację biura w pobliżu komunikacji miejskiej oraz bezpłatny parking dla pracowników firmy,
• imprezy i wyjazdy integracyjne,
• możliwość pracy hybrydowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej: https://magemarlog.pl/oferta-pracy/asystent-spedytora/

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Magemar Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska