Deck Cadet/Sport Attendant

Star Clippers to firma posiadająca 3 żaglowce: siostrzane statki Star Clipper i Star Flyer oraz największą fregatę Royal Clipper podróżujące w żegludze międzynarodowej. Obszarem pływania jest Morze Śródziemne, Egejskie i Adriatyckie w sezonie letnim, a w sezonie zimowym przeprawa przez Ocean Atlantycki na Morze Karaibskie i pacyficzne wybrzeże Kostaryki. Nasza profesjonalnie wyszkolona i wielonarodowa załoga dba o bezpieczeństwo pasażerów i swoje oraz najwyższy standard usług.

 

Oferujemy praktykę morską na stanowisku: Deck Cadet/Sport Attendant

Na tym stanowisku jesteś członkiem załogi pokładowej oraz zespołu sportowego w systemie rotacyjnym. Pozwala to na zdobycie niezbędnej praktyki morskiej, doskonalenie wiedzy z zakresu nawigacji i operacji statkowych. Jednocześnie jest to możliwość rozwijania zainteresowań sportami wodnymi i nie tylko, asystujac naszym pasażerom.

 

Oferujemy:

- Kontrakt: 6 miesięcy +/- 1

- Wynagrodzenie: 600 euro brutto

- Pracę w międzynarodowym zespole

- Możliwość na rozwój zawodowy i późniejszy awans

 

Wymagania:

- Zintegrowany Kurs Bezpieczeństwa STCW (Basic Safety Training Certificate; A-VI/1)

- Szkolenia dla członków załóg z przydzielonymi obowiązkami w zakresie ochrony (Security Training for Seafarers with Designated Security Duties certificate; A-VI/6-2)

- Szkolenia dla członków załóg statku pasażerskiego (Mandatory Training for Pax Ships certificate; A-V/2)

- Ważne świadectwo zdrowia i książeczka żeglarska

- Patent motorowodny

Lub wskazanie, kiedy możesz odbyć powyższe przeszkolenia

 

Chcesz wykorzystać doświadczenie zdobyte na statkach szkolnych i kontynuować swoją przygodę na pokładzie żaglowca. Lubisz aktywnie spędzać czas na wodzie, a może chcesz spróbować czegoś nowego. Poznawać ciekawych ludzi z całego świata i odwiedzić z nami wyjątkowe miejsca.

 

Napisz do nas na adres crewingatstarclippers.com lub wypełnij aplikację na stronie internetowej https://www.starclippers.com/eu w zakładce „Employment”.

Dołącz do naszej załogi już wkrótce

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Podmiot udostępniający: 

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

A.Dynysiuk
29.06.2023