Doradca Finansowy- staż/ praktyki

Wynagrodzenie: 2000 - 7000

Region: Gdynia, Ul. Świętojańska

Opis oferty

Praktyki odbywają się w formie pracy na stanowisku Doradcy Finansowego. Poza samym zaznajomieniem z obszarem rynku finansowego, pozwalają nabyć doświadczenie do ewentualnego podjęcia dalszej współpracy na ww. stanowisku. Podejmując praktyki w naszej firmie ma Pani również możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy.

Opis stanowiska:

Phinance jest miejscem, które daje multum możliwości. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego człowieka, nie będziesz trybikiem w maszynie, czy pozycją w Excelu. Jesteśmy największą, niezależną firmą doradztwa  finansowego w Polsce. Od wielu lat najważniejszą misją jest bezpieczeństwo finansowe naszych Klientów.

Chcesz wiedzieć więcej o tym, czym się zajmujemy? Kliknij w poniższy link: https://phinance.pl/

Jeśli…

• jesteś osobą kontaktową
  • lubisz pracę z ludźmi cechujesz się empatią
  • nie lubisz monotonii
  • chcesz mieć wpływ na realizację swoich marzeń cenisz sobie możliwość rozwoju w wielu kierunkach

… umówmy się, porozmawiajmy i wspólnie podejmijmy decyzję co do podjęcia współpracy.

Jakie mamy wymagania konieczne?

• Wykształcenie średnie
  • Niekaralność
  • Gotowość do rozwoju Uczciwość

Co Ci zapewnimy?

• Cykl szkoleń prowadzonych przez najlepszych specjalistów w naszej firmie, podczas których będziesz miał możliwość nabycia wszystkich niezbędnych kompetencji
  • Kursy i egzaminy licencyjne
  • Opieka kierownika, współpraca na każdym etapie kariery
  • Narzędzia informatyczne do pracy – systemy dla Doradcy, Klienta, Obsługi Klienta Elastyczny plan tygodnia (możemy częściowo dopasować grafik do Twoich zajęć)

Link do ogłoszenia: https://phinance.elevato.net/pl/platny-stazpraktyki,j,132

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska