GRAFIK / GRAFICZKA NADRUKÓW ODZIEŻOWYCH

LPP

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

GRAFIK / GRAFICZKA NADRUKÓW ODZIEŻOWYCH

Miasto: Gdańsk
Dział: Dział produktu

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:

• Projektowanie grafik w różnych technikach (grafika wektorowa, rysunek odręczny, typografia, kolaż, photoprint etc)
  • Współudział w tworzeniu kolekcji - poszukiwanie inspiracji, przygotowywanie propozycji graficznych w oparciu o trendy i założenia marki
  • Tworzenie dokumentacji graficznej - zadawanie kolorów pantone i dopasowywanie odpowiedniej jakości (print rubber, foil, flock etc)
  • Weryfikacja pod względem jakościowym i wizualnym zaprojektowanych grafik
  • Uczestniczenie w delegacjach/eventach takich jak: targi mody, badanie konkurencji, konferencje graficzne

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

• Tak jak my uwielbia modę i design
  • Jest kreatywna i utalentowana plastycznie, ma warsztat rysunkowy na wysokim poziomie
  • Potrafi pracować w programie graficznym (np. Corel Draw, Photoshop, Adobe Illustrator)
  • Posiada doświadczenie w projektowaniu grafik użytkowych i/lub odzieżowych
  • Swobodnie posługuje się językiem angielskim
  • Lubi i potrafi pracować w zespole
  • Dba o terminowość i dobrą organizację pracy
  • Jest gotowa podjąć pracę stacjonarną w Gdańsku w wymiarze pełnego etatu
  • Mile widziane wykształcenie graficzne/artystyczne

OFERUJEMY:

• Pracę w największej polskiej firmie modowej o międzynarodowym zasięgu
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • 25% zniżki na zakupy w salonach marek LPP - dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Program Wsparcia Pracowników helpp- inicjatywa wspierająca pracowników i ich rodziny w 3 obszarach: psychologicznym, finansowym i prawnym
  • Możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych oraz kursu języka angielskiego (po przepracowaniu min. 3 miesięcy)
  • Codzienna praca na nowoczesnym sprzęcie oraz rozwiązaniach pakietu Microsoft
  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów i szkoleń
  • Nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz

W formularzu aplikacyjnym w kategorii 'List Motywacyjny' prosimy załączyć portfolio.

Link do ogłoszenia: https://www.lpp.com/kariera/oferty-pracy/oferty-centrala/grafik-graficzk...

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska