Inspektor w Dziale Kontroli Ładunków Masowych.

Założona w 1828, firma Bureau Veritas jest światowym liderem branży TIC (Testing, Inspection and Certification). Dostarczamy wysokiej jakości usługi wspierając na co dzień klientów w spełnianiu stale rosnących wymagań związanych z jakością, bezpieczeństwem i higieną pracy, ochroną środowiska oraz odpowiedzialnością społeczną.

Dział Kontroli Ładunków Masowych zajmuje się obsługą klientów lokalnych i grupowych w zakresie inspekcji ilościowych i jakościowych w handlu
międzynarodowym, prowadzonych głównie w najważniejszych polskich portach. Poszukujemy STUDENTÓW i ABSOLWENTÓW na stanowisko Inspektora w Dziale Kontroli Ładunków Masowych.

Inspektor w Dziale Ładunków Masowych

Miejsce pracy: Gdynia, Gdańsk lub Szczecin

Twój zakres obowiązków:

• Pobieranie i sporządzanie próbek towarów,

• Nadzór nad procesem przeładunku i stanem towaru,

• Nadzór nad procesem ważenia towarów,

• Prowadzenie technicznych zapisów z przeprowadzonych czynności inspekcyjnych.

Nasze wymagania:

• Pozytywne nastawienie i chęć do pracy - reszty Cię nauczymy,

• Elastyczne podejście do realizacji zadań, w dynamicznie zmieniającym się środowisku, bo nasza praca wymaga szybkich decyzji,

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

• Prawo jazdy kat. B,

• Twoje wykształcenie – będzie świetnie, jeśli ukończone studia masz już za sobą, ale równie dobrze możesz być w trakcie nauki (mile widziane kierunki: Nauki o Jakości / Transport / Spedycja/ Logistyka).

Zapraszamy do kontaktu: arletta.kolodziejczykatbureauveritas.com

Więcej informacji o firmie: www.bureauveritas.pl

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?

Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska