Inżynier mechanik

Partner Serwis Sp. z o.o.
Lotnicza 1, 82-500 Kwidzyn

Inżynier mechanik

LOKALIZACJA / MIEJSCE PRACY:

Oddział w Kwidzynie, ul. Lotnicza 1, 82-500 Kwidzyn

OBOWIĄZKI:

• pomiary i analiza drgań urządzeń,
  • opracowywanie raportów,
  • planowanie, koordynowanie i nadzór nad realizacją  serwisowych zleceń wyjazdowych,
  • kontakt z klientem w zakresie realizowanych prac.

WYMAGANIA:

• wykształcenie wyższe techniczne - inżynier mechanik,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • obowiązkowość, odpowiedzialność i terminowość w realizacji powierzonych zadań,
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • zdolność do częstych wyjazdów (na terenie północnej Polski).

KANDYDATOM PROPONUJEMY:

• stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • samodzielne stanowisko pracy wspierane szkoleniami,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • pakiet benefitów (kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów, pożyczki pracownicze).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

KONTAKT:

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV z dopiskiem
"Inżynier mechanik - Kwidzyn (Oddział serwisu)"
na adres e-mail: rekrutacjaatgrupapartner.pl?subject=Oferta%20pracy:%20In%C5%BCynier%20mechanik%20-%20Kwidzyn%20(Oddzia%C5%82%20serwisu)" style="color: rgb(205, 0, 12); text-decoration-line: none;">rekrutacjaatgrupapartner.pl

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Partner Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Stoczniowa 2. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Partner Serwis Sp. z o.o., 82-300 Elbląg, ul. Stoczniowa 2 (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska