Inżynier Serwisu Silników i Agregatów Okrętowych

Ul. Nowy Świat 38c
www.botatechnik.pl

Inżynier Serwisu Silników i Agregatów Okrętowych

Jesteśmy firmą specjalizującą się w obszarze inżynierii morskiej. Realizujemy około 400 prac serwisowych każdego roku. Nasi serwisanci podróżują indywidualnie, bądź w zespołach, w zależności od miejsca, w którym potrzebuje nas Klient. W pracy stosujemy standardy międzynarodowych producentów napędów morskich, stale doskonalimy swoje umiejętności i oferowane produkty, wybierając najlepsze dostępne rozwiązania.

Obecnie poszukujemy Inżyniera Serwisu Silników i Agregatów Okrętowych. Jeśli cenisz sobie swój rozwój, posiadasz niezbędne doświadczenie i gotowość do podjęcia częstych wyjazdów zagranicznych, dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie nam swojego CV wraz z aktualną klauzulą RODO bezpośrednio na adres: rekrutacjaatbotatechnik.pl lub za pośrednictwem portalu OLX.

Link do ogłoszenia:

Inżynier Serwisu Silników i Agregatów Okrętowych Gdańsk Osowa • OLX.pl

Główne zadania:

· Rozwiazywanie problemów technicznych związanych z eksploatacją, naprawą, przeglądami i regulacją silników oraz agregatów, 2-suwowych wolnoobrotowych oraz 4-suwowych średnio i wysokoobrotowych

· Komputerowa diagnostyka silników

· Tworzenie raportów serwisowych zawierających szczegółowy opis przeprowadzonych prac

· Rozwiązywanie problemów mechanicznych wraz z zespołem serwisantów

· Dbałość o terminowość wykonania projektu przy zachowaniu najwyższych standardów jakości usług

· Częste wyjazdy krajowe i zagraniczne

Wymagania:

· Minimum 2 lata doświadczenia przy przeglądach i remontach różnego typu silników

· Wykształcenie kierunkowe techniczne (średnie lub wyższe)

· Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz instrukcji montażowych silnika

· Swobodne poruszanie się po katalogu online części zamiennych

· Komunikatywna znajomość języka angielskiego

· Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów krajowych oraz zagranicznych

· Podstawowa znajomość obsługi komputera, w tym znajomość programów Word i Excel

· Mile widziane doświadczenie w diagnostyce komputerowej

· Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi

· Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

· Pracę przy projektach prowadzonych we współpracy z międzynarodowymi firmami z branży silników morskich i lądowych

· Zatrudnienie w stabilnej firmie posiadającej szereg międzynarodowych autoryzacji

· Program certyfikowanych szkoleń u producentów

· Niezbędne narzędzia pracy

· Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego i karty MultiSport

· Możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach

· Kawę, herbatę i butelkowaną wodę

· Paczki świąteczne, imprezy oraz wyjazdy integracyjne

Miejsce pracy:

· Nowoczesny i wygodny budynek z halą serwisową oraz pełnym zapleczem socjalnym w Gdańsku-Osowej

· Stocznie i porty w kraju

· Serwis międzynarodowy

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska