Inżynier - Specjalista Maszyn Sterowych

Ul. Nowy Świat 38c
www.botatechnik.pl

Inżynier - Specjalista Maszyn Sterowych

Jesteśmy firmą specjalizującą się w obszarze inżynierii morskiej. Realizujemy około 400 prac serwisowych każdego roku. Nasi serwisanci podróżują indywidualnie, bądź w zespołach, w zależności od miejsca, w którym potrzebuje nas Klient. W pracy stosujemy standardy międzynarodowych producentów napędów morskich, stale doskonalimy swoje umiejętności i oferowane produkty, wybierając najlepsze dostępne rozwiązania.

Każdy z ponad 100 pracowników firmy jest równie ważny, bo wnosi dodatkową wartość, inne spojrzenie i wiedzę, będąca czynnikiem decydującym o powodzeniu naszych działań. Zakończony projekt to sukces nie tylko firmy, ale i każdego z nas. Zapewniamy pakiet szkoleń, by pracownicy podnosili swoje kwalifikacje. Inwestujemy w rozwój technologiczny, ale naszą najcenniejszą inwestycją zawsze będzie ta w ludzi.

Obecnie poszukujemy Inżynierów - Specjalistów Maszyn Sterowych do działu Serwisu Hydrauliki Siłowej. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie nam swojego CV wraz z aktualną klauzulą RODO bezpośrednio na adres: rekrutacjaatbotatechnik.pl lub za pośrednictwem portalu OLX.

Link do ogłoszenia:

Główne zadania:

• Przeglądy, wymiana części oraz remonty maszyn sterowych
  • Samodzielna praca na statkach, a w przyszłości koordynowanie prac zespołów na wyjazdach i Stoczniach
  • Wykonywanie prac zgodnie z dokumentacją
  • Wyjazdy na Stocznie w kraju i za granicą

Wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne/mechaniczne, mile widziane wyższe techniczne/mechaniczne
  • Znajomość zagadnień związanych z napędem hydraulicznym
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku przy serwisach maszyn sterowych
  • Znajomość rysunku technicznego, hydraulicznego
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów zagranicznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym podstawowe komunikowanie się
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

• Zatrudnienie w stabilnej firmie, posiadającej 10 międzynarodowych autoryzacji z branży napędowej statków i urządzeń okrętowych
  • Elastyczna forma zatrudnienia
  • Praca w różnych miejscach na całym świecie
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego i karty MultiSport
  • Możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • Kawę, herbatę i butelkowaną wodę
  • Paczki świąteczne, imprezy oraz wyjazdy integracyjne

Miejsce pracy:

• Nowoczesny i wygodny budynek z halą serwisową oraz pełnym zapleczem socjalnym w Gdańsku-Osowej
  • Stocznie/porty w kraju i za granicą

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska