Inżynier Sprzedaży

Kubler Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 441

Inżynier sprzedaży Woj. Pomorskie i Zachodniopomorskie

Jesteś elektronikiem / elektrotechnikiem lub automatykiem i lubisz pracować z ludźmi? Koniecznie zgłoś się do nas, bo mamy dla Ciebie ciekawą pracę! Szukamy inżyniera sprzedaży na teren Woj. Pomorskiego i Zachodniopomorskiego.

O nas:

Jesteśmy polską spółką-córką firmy Fritz Kübler GmbH (producent enkoderów, liczników, pierścieni ślizgowych, inklinometrów). Jesteśmy prężnie działającym zespołem z licznymi sukcesami w branży automatyki przemysłowej. W Polsce działamy od 2005r. i posiadamy sieć dystrybucji oraz bardzo dobrze rozwinięte długotrwałe relacje z Klientami (sprzedaż B2B). Marka Kübler jest rozpoznawalna i bardzo ceniona wśród użytkowników. Bardzo duży nacisk kładziemy na kontakt z Klientem zarówno na etapie sprzedaży jak i obsługi posprzedażowej.

Więcej o nas: www.kubler.pl ; Linkedin ; Facebook

Obowiązki

sprzedaż a zwłaszcza wyszukiwanie nowych Klientów, przygotowywanie ofert, współpraca z dystrybutorami na naszym rynku, szkolenia inżynierskie dla Klientów, wizyty u Klientów, wsparcie inżynierskie dotychczasowych klientów z pomocą naszego działu serwisowego, współpraca z marketingiem oraz bezpośrednio z pracownikami Fritz Kübler GmbH, obsługa CRM

Kwalifikacje

inżynier elektronik/ automatyk lub student ostatniego roku ww studiów (wykształcenie i wiedza konieczne), język angielski B2 (komunikacja + język techniczny), uczciwość, rzetelność, umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, prawo jazdy kat.B

Uwaga: doświadczenie zawodowe mile widziane ale niekonieczne (doszkolimy Ciebie)

Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

Data rozpoczęcia: 01.06.2023

Praca poza siedzibą firmy
Praca w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

Osoba kontaktowa: katarzyna.naglikatkuebler.com

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska