Koordynator badania exit poll

Ogólnopolska Grupa Badawcza zatrudni koordynatorów badania exit poll w trakcie jesiennych wyborów parlamentarnych!

Tutaj wszystkie szczegóły dotyczące rekrutacji: https://ogb.pl/praca-exit-poll-koordynator/

Podczas wyborów parlamentarnych Ogólnopolska Grupa Badawcza zrealizuje badanie exit poll we wszystkich 41 okręgach wyborczych do Sejmu.

Poszukujemy osób w ramach 2-miesięcznej, płatnej współpracy projektowej (możliwość zaliczenia praktyk studenckich). Udział w projekcie exit poll OGB to wyjątkowa szansa na wejście do świata badań, zarządzania projektami i zdobycie cennego doświadczenia do CV. To także droga do stałej współpracy z OGB przy kolejnych terenowych projektach badawczych. Rolą koordynatorów będzie m.in. rekrutacja i kierowanie zespołem ankieterów we wskazanym regionie (zespół ok. 50 osób).

Poszukujemy osób, które:

• studiują lub uczą się i nie ukończyły 26 r.ż. - warunek konieczny
  • posiadają prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • posiadają doświadczenie w zarządzaniu zespołem, planowaniu jego pracy i delegowaniu zadań
  • cechują się sumiennością i samodzielnością w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • posiadają wysokie umiejętności komunikacyjne i otwartość na ludzi

Do zadań koordynatora należeć będzie:

• prowadzenie własnego zespołu ankieterów, bieżący kontakt z podległymi ankieterami i monitorowanie jakości ich pracy
  • pomoc w rekrutacji ankieterów we wskazanym regionie
  • pomoc w przygotowaniu ankieterów do pracy w dniu wyborów (m.in. przydzielanie do komisji, ustalanie godzin pracy, pomoc w szkoleniu, dostarczanie materiałów)
  • dbanie o prawidłowy przebieg badania w dniu wyborów

Co oferujemy?

• zatrudnienie w ramach 2-miesięcznego projektu w wymiarze ½ etatu miesięcznie (wymagana dostępność na wyłączność)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 2 tys. netto miesięcznie (4 tys. za cały projekt)
  • możliwość zaliczenia praktyk studenckich
  • przeszkolenie w ramach roli koordynatora wraz z materiałami pomocniczymi
  • bieżące wsparcie ze strony koordynatorów projektu
  • praca hybrydowa (głównie zdalnie, bliżej wyborów również praca w terenie)
  • pierwszeństwo udziału w kolejnych projektach realizowanych przez Ogólnopolską Grupę Badawczą oraz szansa stałej współpracy

Osoby zainteresowane pracą koordynatora prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja-exitpollatogb.pl. W tytule maila prosimy wpisywać: Koordynator regionalny_Województwo np. Koordynator regionalny_Małopolskie.

Do przesyłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:

Stosownie do art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych „RODO”, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolska Grupa Badawcza Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Smoleńska 83/80, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV w celu przeprowadzenia rekrutacji.

A.Dynysiuk
27.07.2023