Kreślarz (instalacje elektryczne)

Electro Croon Polska Sp. z o. o.
 Hutnicza 40, 81-061 Gdynia

Electro Croon Polska Sp. z o. o. powstała w 1993 roku jako spółka-córka Croonwolter&dros B.V., część grupy TBI, jednej z największych holenderskich firm w branży elektrotechnicznej. Jesteśmy dostawcą usług inżynierskich, oferującym najwyższej klasy rozwiązania dla wymagających klientów w przemyśle, infrastrukturze i branży marine&offshore. Electro Croon Polska jest posiadaczem międzynarodowego certyfikatu Investors in People, to nagroda za to, że traktujemy pracowników jako największą wartość w firmie.

Do naszego działu projektowego, poszukujemy kreślarza na stanowisko:

Kreślarz (instalacje elektryczne)

Nasze oczekiwania:

• doświadczenie w kreśleniu instalacji elektrycznych
  • Doświadczenie z własnymi projektami lub doświadczenie z technikum
  • podstawowa znajomosc zasad projektowania instalacji elektrycznych
  • doświadczenie w pracy z dokumentają wykonawczą to atut
  • bardzo dobra znajomosc programu AutoCAD

W pracy używamy AutoCADa, Elcada, Eplana i Revita – jeśli potrzebujesz szkolenia z tego zakresu, zapewnimy je!

Kreślasz będzie będzie wykonywał prace projektowe, rysunki i obliczenia, wspierając doświadczonego Projektanta.

Praca w początkowym okresie głównie w gdyńskim biurze na Hutniczej, po zdobyciu wymaganego doświadczenia możliwość przejścia na pracę hybrydową.

W zespole cenimy proaktywne podejście do rozwiązywania problemów, samodzielność oraz poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania. Inwestujemy w naszych pracowników, szkolimy i zależy nam na tym, żeby rozwijali pasje, nie tylko te ‘zawodowe’ : )

Do umowy o pracę dodajemy pakiet benefitów, w tym kartę Multisport, atrakcyjny plan emerytalny i ubezpieczenie na życie.

Chcesz do nas dołaczyć? Wyślij zgłoszenie, może być CV z dotychczasowym doświadczeniem, praktykami lub zainteresowaniami biuro.ecpatcroon.nl

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska