Mechanik Żurawi Pokładowych

Ul. Nowy Świat 38c
80-299 Gdańsk www.botatechnik.pl

Mechanik Żurawi Pokładowych

Jesteśmy Bota Technik - firmą specjalizującą się w szeroko rozumianej inżynierii morskiej. Świadczymy usługi produktowe, projektowe i serwisowe na jednostkach pływających, w obszarach takich jak silniki, napędy, hydraulika siłowa i automatyka. Realizujemy setki prac serwisowych każdego roku. Nasi inżynierowie podróżują indywidualnie lub w zespołach, w zależności od miejsca, w którym potrzebuje nas klient. W pracy stosujemy standardy światowych producentów, stale doskonalimy nasze umiejętności i oferowane produkty, wybierając najlepsze dostępne rozwiązania.

Każdy z niemal 100 pracowników firmy jest równie ważny, ponieważ wnosi dodatkową wartość, inne spojrzenie i wiedzę, będąca czynnikiem decydującym o powodzeniu naszych działań. Zakończony projekt to sukces nie tylko firmy, ale i każdego z nas. Zapewniamy pakiet szkoleń, aby pracownicy podnosili swoje kwalifikacje. Inwestujemy w rozwój technologiczny, ale naszą najcenniejszą inwestycją zawsze będzie ta w ludzi.

Obecnie poszukujemy Mechanika Żurawi Pokładowych do Działu Serwisu Hydrauliki Siłowej. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie nam swojego CV wraz z aktualną klauzulą RODO bezpośrednio na adres: rekrutacjaatbotatechnik.pl

Główne zadania:

• Przeprowadzanie przeglądów oraz remontów żurawi pokładowych
  • Montaż, demontaż, konserwacja oraz wymiana urządzeń dźwigowych
  • Sprawdzanie napięcia śrub łożyska wieńcowego i innych
  • Częste wyjazdy krajowe i zagraniczne

Wymagania:

• Doświadczenie w serwisowaniu żurawi pokładowych
  • Mile widziane doświadczenie stoczniowe
  • Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne
  • Znajomość zagadnień związanych z działaniem i konstrukcją mechanizmów dźwigowych
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Elastyczną formę zatrudnienia
  • Wsparcie merytoryczne zespołu inżynierów serwisu
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego i karty MultiSport
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
  • Kawę, herbatę i butelkowaną wodę
  • Paczki świąteczne, spotkania oraz wyjazdy integracyjne

Miejsce pracy:

• Nowoczesny i wygodny budynek z halą serwisową oraz pełnym zapleczem socjalnym w Gdańsku-Osowej
  • Stocznie i porty w kraju
  • Serwis międzynarodowy

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska