Młodszy Inżynier – Specjalista Maszyn Sterowych

Ul. Nowy Świat 38c
www.botatechnik.pl

Młodszy Inżynier – Specjalista Maszyn Sterowych

Jesteśmy firmą specjalizującą się w obszarze inżynierii morskiej. Realizujemy około 400 prac serwisowych każdego roku. Nasi serwisanci podróżują indywidualnie, bądź w zespołach, w zależności od miejsca, w którym potrzebuje nas Klient. W pracy stosujemy standardy międzynarodowych producentów napędów morskich, stale doskonalimy swoje umiejętności i oferowane produkty, wybierając najlepsze dostępne rozwiązania.

Obecnie poszukujemy Młodszych Inżynierów - Specjalistów Maszyn Sterowych do działu Serwisu Hydrauliki Siłowej. Jeśli cenisz sobie swój rozwój, posiadasz niezbędne doświadczenie i gotowość do podjęcia częstych wyjazdów zagranicznych, dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie nam swojego CV wraz z aktualną klauzulą RODO bezpośrednio na adres: rekrutacjaatbotatechnik.pl lub za pośrednictwem portalu OLX.

Link do ogłoszenia:

Młodszy Inżynier – Specjalista Maszyn Sterowych Gdańsk Osowa • OLX.pl

Główne zadania:

· Udział w przeglądach, wymianie części oraz remontów maszyn sterowych

· Praca na statkach, a w przyszłości koordynowanie prac zespołów na wyjazdach i Stoczniach

· Wykonywanie prac zgodnie z dokumentacją

· Wyjazdy na Stocznie w kraju i za granicą

Wymagania:

· Wykształcenie średnie techniczne/mechaniczne, mile widziane wyższe techniczne/mechaniczne

· Podstawowa znajomość zagadnień związanych z napędem hydraulicznym

· Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, przy serwisach maszyn sterowych

· Znajomość rysunku technicznego, hydraulicznego

· Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów zagranicznych

· Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się

· Dobra organizacja pracy, sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

· Zatrudnienie w stabilnej firmie, posiadającej 10 międzynarodowych autoryzacji z branży napędowej statków i urządzeń okrętowych

· Elastyczna forma zatrudnienia

· Praca w różnych miejscach na całym świecie

· Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego i karty MultiSport

· Możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach

· Kawę, herbatę i butelkowaną wodę

· Paczki świąteczne, imprezy oraz wyjazdy integracyjne

Miejsce pracy:

· Nowoczesny i wygodny budynek z halą serwisową oraz pełnym zapleczem socjalnym w Gdańsku-Osowej

· Stocznie/porty w kraju

Serwis międzynarodowy

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska