Płatny 6-cio miesięczny staż w działach: faktury, logistyka, kwotacje, zakupy, obsługa klienta

Jako firma MACGREGOR POLAND Sp. z o.o. zajmujemy się tworzeniem wiodących rozwiązań inżynieryjnych i usług w przemyśle offshore oraz szeroko rozumianej branży morskiej. Poszukujemy Kandydatek/Kandydatów do wzięcia udziału w płatnym 6-cio miesięcznym stażu w działach: faktury, logistyka, kwotacje, zakupy, obsługa klienta.

Zakres odpowiedzialności:

• kontakt z Klientami firmy i dostawcami,
  • wprowadzanie nowej bazy danych Klientów do systemu,
  • przygotowywanie dziennych/tygodniowych raportów z systemu SAP oraz Gmail,
  • nauka w obszarze Łańcucha Dostaw ze szczególnym uwzględnieniem działów Faktury/Logistyka/Kwotacje/Zakupy/Obsługa Klienta,
  • współpraca z innymi zespołami w organizacji,
  • sporządzenie wykazu dokumentacji i digitalizacja bazy danych.

Oferujemy:

• umowę o pracę tymczasową na okres pół roku za pośrednictwem Adecco Poland,
  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy i zatrudnienia bezpośrednio w MacGregor Poland,
  • NA POCZĄTEK wynagrodzenie 3 850 zł brutto miesięcznie,
  • praca na cały etat - możliwość elastycznych godzin pracy,
  • praca w systemie hybrydowym.

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?

Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Profil kandydata:

• komunikatywna znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny,
  • dyspozycyjność do pełnienia obowiązków w pełnym wymiarze godzin,
  • chęć nauki i zdobywania wiedzy,
  • gotowość do pracy hybrydowej,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze programów: Salesforce, SAP.

Prześlij swoje CV w języku angielskim!

Poleć naszą ofertę znajomym, poszukujemy większej liczby osób.

Informacje o firmie

Zatrudniamy około 2000 pracowników w 32 krajach na całym świecie, ale głębia naszej różnorodności kulturowej obejmuje prawie 50 krajów.

W MacGregor jesteśmy zaangażowani w pomaganie naszym klientom w poprawie wydajności i żywotności ich sprzętu na pokładzie i na morzu. Rozwijamy wiodącą na świecie technologię, instalujemy nasze urządzenia na co drugim żaglowcu na całym świecie i nadal świadczymy usługi, które utrzymują naszą wiodącą pozycję.

U podstaw każdego sukcesu teraz iw przyszłości leżą nasi ludzie. Ludzie tworzą technologie i rozwiązania cyklu życia produktów, które czynią nas wspaniałymi, nasi ludzie są tymi, którzy wprowadzają innowacje i napędzają naszą działalność.

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

A.Dynysiuk