Płatny Staż w dziale Realizacji Projektów Inżynierskich

UNILEVER POLSKA Banino

Płatny Staż w dziale Realizacji Projektów Inżynierskich

Twój zakres obowiązków

• Nadzór nad dokumentacją projektową zarówno wewnętrzną jak i otrzymaną od dostawcy
  • Wsparcie Inżynierów w realizacji projektów inwestycyjnych
  • Raportowanie postępów prac w formie prezentacji
  • Wprowadzanie wykonanych postępów do elektronicznych platform zarządzania projektami
  • Uczestniczenie w spotkaniach koncepcyjnych, przygotowywanie materiałów i ich bieżąca aktualizacja (rysunki AutoCad, zestawienia specyfikacji pracy maszyn)

Nasze wymagania

• Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne lub jesteś na ostatnim roku studiów
  • Wspierałeś już wcześniej dział projektowy lub możesz pochwalić się doświadczeniem w prowadzeniu projektów inwestycyjnych
  • Masz praktyczną i teoretyczną wiedzę na temat zasad budowy i eksploatacji maszyn, podstawy elektrotechniki
  • Posługujesz się językiem angielskim umożliwiającym swobodną komunikację, zarówno w mowie jak i piśmie
  • Samodzielnie analizujesz i rozwiązujesz problemy techniczne
  • Jesteś osobą otwartą na zdobywanie wiedzy, samodzielną, komunikatywną i lubiącą pracę zespołową

Mile widziane

• Znajomość AutoCad

To oferujemy

• Najwyższe standardy bezpieczeństwa
  • Udział w ciekawych projektach
  • Nieograniczony dostęp do lodów na terenie zakładu oraz karton lodów raz na miesiąc do domu!
  • Dostęp do sklepu z preferencyjnymi cenami produktów Unilever
  • Dostęp do platformy szkoleniowej Degreed
  • Dostęp do platformy szkoleniowej LinkedIn (w tym nauka języka angielskiego)

UNILEVER POLSKA Banino

Fabryka Unilever w Baninie ok.Gdańska powstała ponad 30 lat temu z pasji do lodów, którą chcemy kontynuować przy pomocy najnowszych technologii oraz zaangażowania pracowników. Algida w Baninie jest jedną z największych fabryk lodów premium: Magnum, Carte D’or i Twister. Jesteśmy dumni ze swoich najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości pośród konkurencji na rynku.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU EKSPERTÓW OD PYSZNOŚCI!

Link do ogłoszenia: Płatny Staż w dziale Realizacji Projektów Inżynierskich

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska