Płatny staż w Ricoh

RICOH BUSINESS SERVICES

OPIS FIRMY:

Ricoh to globalna firma technologiczna, która od ponad 80 lat zmienia sposób, w jaki ludzie pracują. Wspieramy firmy i osoby prywatne dzięki usługom i technologiom, które inspirują innowacje, zwiększają zrównoważony rozwój i przyspieszają rozwój biznesu.

OPIS STANOWISKA:

Stażysta Stażystka

Miejsce pracy:

woj. pomorskie, Gdańsk
woj. pomorskie, Gdynia

Branża: Bankowość / Finanse, Doradztwo / Finanse, Finanse / Ekonomia, Księgowość / Audyt / Podatki, Obsługa klienta, Praktyki / Staże, Języki obce

Liczba godzin dziennie: 8

Dołącz do grupy stażystów, którzy będą przypisani do konkretnego zespołu (więcej informacji znajdziesz w linku do apliacji). Czas trwania stażu to 3 miesiące (lipiec-wrzesień).

OCZEKUJEMY:

Aby odnieść sukces na tym stanowisku potrzebna jest dobra znajomość języka angielskiego, analityczny umysł i proaktywna osobowość. Dodatkowe języki europejskie byłyby pomocne, ale nie są wymagane. Ponadto oczekujemy dużej dbałości o szczegóły oraz umiejętności pracy w dynamicznym i zmieniającym się środowisku.

OFERUJEMY:

• 3 miesięczny, płatny program stażowy
  • Plan rozwoju
  • Możliwość przedłużenia zatrudnienia
  • Międzynarodowe środowisko
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Programy językowe (Learnlight)
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Biuro w świetnej lokalizacji

Link do aplikacji: Płatny Staż w Ricoh

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska