Praktykant w dziale HR

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o
ul. Chwaszczyńska 180, 81-571 Gdynia, POLAND
www.hamilton.com.pl

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.

Praktykant w Dziale HR

Miejsce pracy: Gdynia
Opis stanowiska:
  • Pomoc w organizacji i koordynacji praktyk oraz staży zawodowych poprzez zarządzanie bazą danych, kontakt ze studentami w celu doprecyzowania szczegółów, uzupełnianie dokumentacji stażowej, wewnętrzną komunikację z Hiring Managerami, Kierownikami, Liderami i innymi działami firmy, a także kontakt z Uczelniami,
  • Bieżące wsparcie działu HR.
Wymagania:
  • Łatwość w budowaniu relacji, pozytywne nastawienie,
  • Nastawienie na cel, szukanie nowoczesnych rozwiązań,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność ustalania priorytetów, dokładność,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
  • Elastyczność, samodzielność w działaniu,
  • Pozytywna energia, chęć do nieustannego rozwoju  osobistego:)
  • Umiejętność pracy w grupie
Mile widziane:
  • Wykształcenie wyższe na kierunkach: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, chemia, technologia żywności itp
Oferujemy:
  • Możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie
  • Mnóstwo praktycznego doświadczenia
  • Samodzielność w działaniu wraz ze wsparciem doświadczonych osób
  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy hybrydowej
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania zadań

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku aplikowania.

Link do ogłoszenia: Praktykant w Dziale HR

Klikając w przycisk „aplikuj teraz" zgadzasz się na przetwarzanie przez J. S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z polityką ochrony danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia rekrutacji.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska