Praktyki Java/Salesforce

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Song, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniamy 710 000 pracowników, którzy w codziennej pracy wykorzystują potencjał nowych technologii i ludzkiej kreatywności, świadcząc usługi dla Klientów w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje innowacje do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 8 600 pracowników. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej: accenture.com/pl-pl

Opis projektu

Cenisz sobie innowacyjne produkty i doskonale poruszasz się w nowych technologiach? Dołącz do zespołu Salesforce w Accenture - największego Partnera Salesforce na świecie. Razem z nami wdrażaj najbardziej złożone, nowoczesne systemy oparte na rozwiązaniach Cloud Computing i kształtuj przyszłość wiodących globalnych przedsiębiorstw.

Czym jest Salesforce?

Salesforce to CRM numer 1 na świecie, z którego korzysta już ponad 150,000 firm. Od sprzedaży po marketing i społeczności - wszystko w jednym systemie, wdrożone często bez linijki kodu. Ekosystem Salesforce to między innymi chmura IT o wiodącej renomie, stale rosnący świat aplikacji na AppExchange czy rozwiązania AI, które razem tworzą one-stop-shop do zarządzania relacją z klientem.

Praktyki Java/Salesforce

Co możemy Ci zaoferować?

• Płatne praktyki na min. 3 miesiące.
  • Rozwój - od prostych zadań po coraz trudniejsze pod okiem mentora.
  • Ciekawe zadania - współudział w tworzeniu rozwiązań, z których korzystają miliony ludzi na całym świecie.
  • Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie konsultingowej.
  • Po zakończeniu praktyk uzyskanie referencji oraz możliwość zatrudnienia na umowę o pracę - uproszczony proces rekrutacji.

Główne zadania na tym stanowisku

Czym będziesz się zajmować w zespole Salesforce?

• Uzgadnianiem i analizowaniem wymagań biznesowych z klientem.
  • Projektowaniem procesów biznesowych i ich konfiguracją w oparciu o platformę Salesforce.
  • Wsparciem analitycznym dla klienta i zespołu programistycznego.

Kogo szukamy

Czego od Ciebie oczekujemy?

• Chęci zdobywania doświadczenia z technologią Salesforce (Programowanie, Konfiguracja, Integracja).
  • Pierwszych doświadczeń w pracy projektowej i/lub pracy z systemami informatycznymi (zwłaszcza systemami CRM).
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i polskiego.
  • Posiadania aktywnego statusu studenta.
  • Dyspozycyjności w wymiarze min. 30 godzin w tygodniu.
  • Komunikatywności i kreatywności.
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych.
  • Chęci do nauki :)

Aplikuj: Praktyki Java/Salesforce

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska