Senior Programista Embedded

Bank Danych o Inżynierach dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

Senior Programista Embedded

Opis pracodawcy

Lider w dziedzinie telemetrii i monitoringu GPS pojazdów, producent lokalizatorów GPS do zarządzania flotami samochodów, ekspert korzystający z najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie sztucznej inteligencji (AI) i uczenia maszynowego (ML).

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne (IT, elektronika, telekomunikacja, robotyka lub kierunki pokrewne)
  • 5-letnie doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów w języku Ansi C
  • zaawansowana znajomość środowiska KEIL oraz Altium Designer
  • wiedza z zakresu hardware, a zwłaszcza w konstrukcji urządzeń instalowanych w pojazdach
  • doświadczenie w pracy z CAN, LIN oraz systemami telemetrii (GPS, GPRS)
  • kreatywne podejście do wyzwań i problemów programistycznych
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

• oprogramowanie urządzeń bazujących na mikrokontrolerach rodziny STM32, z naciskiem na język Ansi C
  • zarządzanie zespołem programistycznym i współpraca z działem konstrukcji hardware
  • monitorowanie i podnoszenie umiejętności młodszego zespołu
  • współpraca z konstruktorem hardware w zakresie tworzenia i implementacji nowych rozwiązań
  • diagnostyka i optymalizacja istniejących systemów

Firma oferuje:

• pracę przy nowoczesnych rozwiązaniach telemetrycznych dla GPS
  • niezbędne szkolenia
  • elastyczne formy zatrudnienia (etat, częściowa praca zdalna, samozatrudnienie, B2B)

Miejsce podjęcia pracy:

Warszawa

Aplikuj na www.bdi.com.pl/oferty/10672 lub prześlij CV na adres cvatbdi.com.pl ()

podając nazwę stanowiska lub numer oferty pracy.

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?

Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska