Specjalista ds. Kontroli Towarów

Bureau Veritas Polska Sp. z o.o.
www.bureauveritas.pl

Założona w 1828, firma Bureau Veritas jest światowym liderem branży TIC (Testing, Inspection and Certification). Dostarczamy wysokiej jakości usługi wspierając na co dzień klientów w spełnianiu stale rosnących wymagań związanych z jakością, bezpieczeństwem i higieną pracy, ochroną środowiska oraz odpowiedzialnością społeczną.

Niezależnie od tego, czy mówimy o paliwie do naszych samochodów, windach, którymi podróżujemy między piętrami, smartfonach w naszej kieszeni czy choćby kaskach, które mają na głowie nasze dzieci podczas jazdy na rowerze, usługi TIC odgrywają niezwykle ważną rolę w naszym codziennym życiu. Świadcząc je, pomagamy sprawić, by codzienne czynności były bezpieczniejsze i inteligentniejsze.

Do Działu Kontroli Ładunków Masowych, specjalizującym się między innymi w rzeczoznawstwie, kontroli ładunków oraz dóbr konsumpcyjnych, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Kontroli Towarów

Miejsce pracy: Gdynia / Gdańsk

Do aplikowania zapraszamy również studentów lub absolwentów studiów wyższych, gotowych do odbycia praktyk i zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie.

Twój zakres obowiązków:
• Pobieranie i sporządzanie próbek towarów,
• Nadzór nad procesem załadunku / przeładunku / rozładunku i stanem towaru,
• Nadzór nad procesem ważenia towarów,
• Inne czynności inspekcyjne,
• Raportowanie i prowadzenie technicznych zapisów z przeprowadzonych czynności inspekcyjnych.

Nasze wymagania:
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• Wykształcenie min. średnie,
• Prawo jazy kat. B,
• Znajomość obsługi komputera i urządzeń mobilnych,
• Pozytywne nastawienie i elastyczne podejście do realizacji zadań, w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku Magazyniera/ Specjalisty ds. Kontroli Jakości lub w branży logistycznej. To oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego, ciekawe wyzwania i stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji w branży TIC,
• Stabilne zatrudnienie i pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, która jest odpowiedzialnym pracodawcą,
• Pracę w doświadczonym zespole i przyjaznej atmosferze,
• Stałe wsparcie merytoryczne w trakcie wykonywanych obowiązków,
• Pracę w nienormowanym / zadaniowym trybie,
• Współpracę na podstawie umowy zlecenia z możliwością zatrudnienia na stałe.

Zapraszamy do aplikowana. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z Arlettą Kołodziejczyk pod adresem e-mail: arletta.kolodziejczykatbureauveritas.com

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?

Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska