Specjalista Ds. Turystyki

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Poszukujemy entuzjastycznych, pozytywnie nastawionych osób lubiących podróże i różnorodność świata. Razem z nami zapewniaj ludziom wymarzone wakacje!

Do głównych zadań Specjalisty ds. Turystyki będzie należała sprzedaż oferty Coral Travel w jednym z naszych biur w Gdyni.

Specjalista Ds. Turystyki

Miejsce pracy: Gdynia

Oczekujemy od Ciebie:

• Przynajmniej roku doświadczenia w turystyce, sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Komunikatywności
  • Znajomości geografii świata i popularnych kierunków wakacyjnych
  • Znajomości funkcjonowania systemów rezerwacyjnych
  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej i wyjazdów służbowych, w tym wyjazdów zagranicznych

Doceniamy znajomość języka angielskiego oraz branży turystycznej

Oferujemy:

• Umowę o pracę i premię indywidualną
  • Szkolenia produktowe i wyjazdowe
  • Zmianowy system pracy
  • Pobyt w naszych hotelach w atrakcyjnych cenach
  • Benefity (opieka medyczna Luxmed, dobrowolne ubezpieczenie Generali, karta lunchowa Edenred, plarforma MyBenefit)
  • Możliwość rozwoju również w ramach innych Działów.

Link do Aplikacji: Specjalista ds. Turystyki Coral Travel

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska