Staż w zespole Rozwoju Sieci Logistycznej

LPP SA - ul. Łąkowa 39/44. 80-769 Gdańsk

Masz zdolności analityczne, a praca w Excelu nie jest dla Ciebie wyzwaniem? Jesteś studentem lub absolwentem uczelni wyższej na kierunku Logistyka lub Zarządzanie Projektami? Chciałbyś/ chciałabyś sprawdzić swoje umiejętności pod okiem specjalistów, podczas letniego stażu? Zainteresuje Cię:

Staż w zespole Rozwoju Sieci Logistycznej

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Podczas stażu będziesz:

• Wspierać w codziennej pracy zespół Rozwoju Sieci Logistycznej (dział Logistyki e-Commerce)
  • Uczestniczyć w projekcie optymalizacji procesów logistycznych
  • Szukać niestandardowych rozwiązań w procesach magazynowych

Oferujemy:

• Płatny staż u jednego z największych operatorów logistycznych w Polsce, obsługującego LPP - polską firmę modową o międzynarodowym zasięgu
  • Możliwość poznawania świata logistyki od podszewki
  • Współpracę z pasjonatami i ekspertami w dziedzinie logistyki
  • ​25% zniżki na zakupy w salonach i sklepach online marek LPP - dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Codzienną pracę na nowoczesnym sprzęcie oraz rozwiązaniach pakietu Microsoft
  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów i szkoleń
  • Możliwość bezpłatnego dojazdu do Pruszcza Gdańskiego autobusem firmowym z Gdańska i Gdyni

Jak wysłać swoje zgłoszenie na staż?

Krok 1
Wypełnij formularz aplikacyjny.

Krok 2
Poczekaj na kontakt z naszej strony. Zaprosimy wybrane osoby na spotkanie rekrutacyjne.

Krok 3
Ponownie odezwiemy się telefonicznie do wybranych osób i przekażemy informację zwrotną.

Link do ogłoszenia: Staż w zespole Rozwoju Sieci Logistycznej

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska