Stażysta w dziale Rozwoju Projektów Offshore

RWE Renewables Poland Sp. z o.o, Gdynia
To start as soon as possible, Part time, Contractor
Functional area: Project Development

Rozwój nowych projektów morskich farm wiatrowych na Bałtyku odgrywa istotną rolę w kształtowaniu znaczącej pozycji RWE na rynku polskim. Zidentyfikowany potencjał offshore wind dla tzw. drugiej fazy projektów morskiej energetyki wiatrowej stał się motorem działań RWE w obszarze szeroko rozumianego project development.

W związku z intensywnym rozwojem do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko

Stażysta w dziale Rozwoju Projektów Offshore:

Zakres obowiązków:
- aktualizacja baz danych i wsparcie działu w budowie market intelligence
- opracowywanie podstawowych analiz rynku morskiej energetyki wiatrowej
- tworzenie/modyfikacja danych przestrzennych, map i innych informacji na potrzeby (wewnętrznego) administrowania projektem
- wsparcie zespołu w zakresie przygotowania i zarządzania dokumentacją w procedurach administracyjnych
- wsparcie zespołu w zakresie przygotowania raportów i prezentacji

Kompetencje:
- biegła znajomość języka angielskiego
- student/ka ostatniego kierunku studiów, preferowane kierunki: energetyka, elektrotechnika, nawigacja, budownictwo, gospodarka przestrzenna, ochrona środowiska,
- podstawy znajomości MS Excel, QGIS, Autocad

Korzyści:
- praca w firmie o znaczącej pozycji na arenie międzynarodowej
- zdobycie unikatowego doświadczenia offshore wind w Polsce
- możliwość uczestniczenia w warsztatach i spotkaniach poszczególnych grup roboczych projektu umożliwiająca zapoznanie z wielopłaszczyznową macierzą inwestycji
- wymiana wiedzy pomiędzy międzynarodowymi zespołami RWE Renewables

rwe.com/career

Apply now with just a few clicks: ad code 79591, application deadline 12/02/2023.

Any questions? Sylwia Szymanska, s.szymanskaatrwe.com

We look forward to receiving your application!

We value diversity and therefore welcome all applications, irrespective of gender, disability, nationality, ethnic and social background, religion and beliefs, age or sexual orientation and identity. #inclusionmatters

Of course, you can find us on LinkedIn, Twitter and Xing, too.

RWE represents change, innovation and sustainability. As one of the world’s leading generators of electricity from renewable energy sources, we aim to be carbon-neutral by 2040 and to enable a sustainable life for people around the world. To achieve this, we are looking for dynamic and motivated people to join us in creating a sustainable and secure energy future.

RWE Renewables GmbH, based in Essen, Germany, is RWE’s youngest subsidiary and one of the world’s leading companies in the field of renewable energies. With an international team of around 3,500 employees, we are drivers of the energy transition – and provide electricity for a sustainable life. Our total capacity of more than 9 gigawatts results from onshore and offshore wind parks, photovoltaic plants and battery storage. We focus on growth: on the American continent, on the European core markets and on new markets in the Asia-Pacific region.

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?

Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska