STAŻYSTA W ZESPOLE ZARZĄDZANIA SPRZĘTEM KONTENEROWYM

www.unifeeder.com

STAŻYSTA W ZESPOLE ZARZĄDZANIA SPRZĘTEM KONTENEROWYM

MIEJSCE PRACY: GDYNIA

Jeśli dążysz do zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych związanych z branżą transportową, to staż w Unifeeder A/S S.A. Oddział w Polsce może być właśnie tym, czego szukasz! Nasze codzienne zadania i wyzwania związane są z organizacją przewozu ładunku w kontenerach na rzecz naszych klientów. Odpowiadając na potrzeby rynku oraz chcąc sprostać dynamice branży, skupiamy się na optymalizacji naszych procesów oraz na budowaniu długotrwałych relacji z klientami. Dołącz do naszego zespołu!

Do zadań stażysty należeć będzie:

• Nadzorowanie i optymalizacja procesu przepływu pustych kontenerów, koncentracja na ich maksymalnej utylizacji i redukcji kosztów.
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych dotyczących sprzętu kontenerowego w systemie, monitorowanie ich poprawności.
  • Przygotowywanie raportów dotyczących sprzętu kontenerowego.
  • Monitoring procesu i wprowadzanie usprawnień w dedykowanym obszarze.

Od kandydatów oczekujemy:

• Statusu studenta ostatnich lat kierunków transport, logistyka, ekonomia.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie.
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel).
  • Dokładności, sumienności i zaangażowania w wykonywaną pracę.
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji interpersonalnych oraz predyspozycji do pracy w zespole.
  • Mile widziana znajomość procesów transportowych i łańcucha dostaw.
  • Mile widziane doświadczenie (praktyka, staż) w firmie transportowej.

Wybranej osobie oferujemy:

• 3-miesięczny płatny staż (z możliwością przedłużenia) w nowoczesnej organizacji o międzynarodowych standardach.
  • Wyjątkową atmosferę w zgranym zespole.
  • Pełną wyzwań pracę w wielokulturowym środowisku.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem prosimy o przesyłanie aplikacji (najlepiej w języku angielskim) wykorzystując LINK.

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska