Stażysta/Stażystka w Dziale Administracyjno-Finansowym

Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.

Obecnie do Oddziału UDT w Gdańsku poszukujemy osoby na stanowisko:

Stażysta/Stażystka w Dziale Administracyjno-Finansowym

Nr referencyjny: 456.1/06/05/2023
Miejsce pracy: Gdańsk

Kluczowe obowiązki:

• Wykonywanie czynności związanych z obsługą administracyjną procesu sprawdzania kwalifikacji i przedłużania ważności uprawnień kwalifikacyjnych osób obsługujących i konserwujących urządzenia transportu bliskiego.
  • Wsparcie Działu Administracyjno-Finansowego w zakresie logistyki procesu sprawdzania kwalifikacji osób obsługujących i konserwujących urządzenia transportu bliskiego.
  • Wykonywanie czynności związanych z archiwizacją dokumentacji technicznej (decyzje i protokoły z badań) oraz dokumentacji z procesu sprawdzania kwalifikacji i przedłużania ważności uprawnień kwalifikacyjnych osób obsługujących i konserwujących urządzenia transportu bliskiego.

Nasze oczekiwania:

• Zgłoszenia od studentów przedostatniego lub ostatniego roku lub absolwentów (preferowane kierunki: administracja, ekonomia, finanse, zarządzanie).
  • Podstawowa znajomość oprogramowania MS Office, obsługi urządzeń biurowych (kserokopiarka, skaner, niszczarka itp.).
  • Samodzielność, umiejętność radzenia sobie ze stresem.
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, myślenie analityczne.

Oferujemy:

• Płatną współpracę na okres miesięcy.
  • Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o 110-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.
  • Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
  • umowę o pracę
  • dofinasowanie do wczasów
  • opiekę medyczną

Link do ogłoszenia:

Stażysta/Stażystka w Dziale Administracyjno-Finansowym:

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska