Student Idea Lab - Twój Start-upowy Kierunek!

Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości I Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER zaprasza studentów i studentki, którzy mają już mniej lub bardziej wyklarowany pomysł na własny biznes do drugiej części projektu – ścieżki Student Idea Lab, która będzie miała miejsce w lutym-marcu 2024. Jest to część warsztatowa, gdzie w niewielkiej grupie (max. 15 osób!) pod okiem eksperta, podczas 5 spotkań (po 3 godziny każde) każdy z uczestników będzie opracowywał swój konkretny plan biznesowy. Będzie również możliwość skorzystania z konsultacji eksperckich z zakresu prawa, marketingu, zarządzania projektem etc.  Na zakończenie tej ścieżki odbędzie się Student Deck, a najoryginalniejszy pomysł otrzyma nagrodę finansową ufundowaną przez Gdańską Fundację Przedsiębiorczości.

Udział w projekcie jest bezpłatny, ale tez obowiązuje regulamin – m.in. ważna będzie frekwencja  uczestnictwo w min. 80% warsztatów.

Projekt jest sfinansowany przez Miasto Gdańsk.

Osoby zainteresowane udziałem w Student idea Lab zapraszamy na spotkanie 5 grudnia o godz. 17:00, gdzie opowiemy więcej o tej części Projektu oraz spotkamy się z ekspertem, który poprowadzi prelekcję z częścią warsztatową dotyczącą Planu Biznesowego.

Liczba miejsc jest mocno ograniczona, dlatego prosimy nie zwlekać z decyzją

Link do zapisów: https://app.evenea.pl/event/sshubplanbiznesowy/

A.Dynysiuk