Technik laboratorium sieci komputerowych

Jesteśmy cenioną na całym świecie firmą konsultingową specjalizującą się w rozwijaniu oprogramowania wbudowanego, która wykorzystuje lata doświadczeń w branży, aby zapewnić innowacyjne usługi. Pomagamy projektantom oraz producentom sprzętu w osiągnięciu pełnego potencjału ich produktów, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo i niezawodność.

W 3mdeb wierzymy, że otwarte oprogramowanie nie tylko zachęca do współpracy między osobami i organizacjami, ale również prowadzi do rozwoju wysokiej jakości narzędzi i udoskonalania projektów. Jesteśmy wiodącym orędownikiem technologii open-source, zaangażowanym w wspieranie współpracy i przesuwanie granic tego, co możliwe.

Nasz zespół to zróżnicowana grupa profesjonalistów, w tym inżynierów, programistów, pasjonatów otwartego oprogramowania i sprzętu oraz osób, które mają zdolności do pracy na różnych poziomach technicznych. Nasze kompetencje obejmują także nie tylko aspekty techniczne, ale także kwestie prywatności i bezpieczeństwa, co sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać różnym potrzebom klientów, niezależnie od ich dziedziny działalności.

Laboratorium zawiera infrastrukturę sieciową, umożliwiającą łączenie urządzeń i tworzenie sieci. Dodatkowo wyposażone jest w platformy ze zdalnym dostępem, umożliwiające implementację naszych rozwiązań oraz ich testy. W pomieszczeniu znajdują się również komputery o dedykowanym zastosowaniu oraz urządzenia IoT.

Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu, daj nam się poznać i aplikuj.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Technik laboratorium sieci komputerowych

Wymagania:

• Doświadczenie w administracji systemów operacyjnych, w tym Linux
  • Motywacja do pracy oraz pozyskiwania nowej wiedzy technicznej
  • Znajomość konfiguracji sieci komputerowych, w tym protokołów i infrastruktury
  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów związanych z infrastrukturą sprzętową i programową
  • Znajomość narzędzi do monitorowania sieci oraz rozwiązywania problemów z wydajnością
  • Umiejętność dokumentowania procesów, procedur i konfiguracji technicznych
  • Koncentracja na osiągnięciu celów i gotowość do wykonywania zadań
  • Komunikatywność i zdolność do pracy w zespole

Mile widziane:

• Doświadczenie w obszarze wdrażania i testowania manualnego sprzętu komputerowego
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów z infrastrukturą laboratoryjną
  • Pasja i zaangażowanie w dziedzinie bezpieczeństwa sieci komputerowych
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa IT i praktyk związanych z ochroną danych
  • Umiejętność lutowania ręcznego podzespołów oraz elementów elektronicznych
  • Zainteresowanie tematyką open-source

Obowiązki:

• Diagnoza i rozwiązywanie problemów związanych z siecią i danymi
  • Zarządzanie infrastrukturą laboratorium informatycznego, zapewnienie jego sprawnego działania
  • Testowanie manualne sprzętu i oprogramowania zgodnie z harmonogramem projektów
  • Dbanie o porządek w laboratorium, przygotowanie okablowania sieciowego
  • Współpraca z zespołem IT w celu rozwiązywania problemów i realizacji projektów
  • Raportowanie awarii, usterek sprzętu laboratoryjnego

Co oferujemy:

• Elastyczne warunki zatrudnienia i godziny pracy dostosowane do preferencji kandydata
  • Nastawienie na integrację i przyjazna atmosfera, pozbawiona typowych korporacyjnych procedur
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych konferencjach branżowych na całym świecie
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez dostęp do szkoleń i certyfikacji
  • Dofinansowanie szkoleń
  • Dofinansowanie do opieki zdrowotnej
  • System premii motywacyjnych
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość rozwoju w wybranym obszarze
  • Praca w trybie hybrydowym
  • Praca w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji w Oliwie

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: careerat3mdeb.com

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska