Technolog

PGZ Stocznia Wojenna

Technolog

PGZ Stocznia Wojenna to przedsiębiorstwo z prawie stuletnią tradycją działalności i jednocześnie część największego w Polsce (i jednego z największych w Europie Środkowo-Wschodniej) koncernu obronnego, tj. Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

• Poszukujemy specjalistów z wielu dziedzin związanych z okrętownictwem i branżą obronną, oferując pracę w firmie z ogromną tradycją i przy projektach o istotnym znaczeniu dla bezpieczeństwa RP
  • Jednym z naszych flagowych projektów jest budowa nowoczesnych wielozadaniowych fregat dla Marynarki Wojennej RP. We współpracy z doświadczonymi zagranicznymi partnerami budujemy okręty, które pozwolą naszej Marynarce Wojennej na realizację szerokiego spektrum zadań na morzu, w tym m.in. zabezpieczyć nasze szlaki żeglugowe i polską infrastrukturę krytyczną. Okręty wpłyną na zwiększenie potencjału bojowego Sił Zbrojnych RP, ale także będą stanowić istotny wkład Rzeczypospolitej Polskiej do wspólnych działań w Sojuszu Północnoatlantyckim.
  • Obecnie w ramach realizacji projektu MIECZNIK poszukujemy osoby na stanowisko Technolog​​.
  • Jeśli chcesz być częścią przedsięwzięcia mającego ogromny wpływ na obronność naszego kraju zapraszamy do rekrutacji.

Opis stanowiska:

• obsługa produkcji w zakresie procesów technologicznych prowadzonych w związku z projektem

• ustalanie limitów pracochłonności i kosztów materiałów

• nadzór technologiczny budżetu realizowanego projektu

• rozpisywanie kart zadaniowych w systemie ERP

• analiza i opracowywanie kosztorysów na zapytania ofertowe w oparciu o normatywy i doświadczenie.

• nadzór nad zgodnością technologii z przepisami BHP

• opracowanie założeń technicznych do projektowanych stanowisk produkcyjnych

• opracowanie założeń technicznych do projektu oprzyrządowania wynikającego z opracowanych technologii

Wymagania:

• wykształcenie techniczne; preferowane kierunki: elektronika, mechatronika, elektryczny, informatyka, okrętowy, mechaniczny​
• umiejętności kalkulowania i wyceny kosztów i tworzenia zapytań ofertowych
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• umiejętność opracowywania instrukcji i technologii remontowych o wysokim stopniu trudności
• znajomość języka obcego (angielski) w stopniu komunikatywnym B2
• tworzenie dokumentacji technologicznej
• doświadczenie w negocjacjach
• bardzo dobra znajomość obsługi MS Office oraz systemu ERP

MIEJSCE PRACY: Gdynia

Oferujemy:

• ciekawą pracę przy wymagającym i znaczącym dla obronności RP Projekcie Miecznik
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
  • umowę o pracę lub B2B
  • świadczenia socjalne z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do kart MultiSport, Medicoversport, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników i inne)
  • możliwość wniesienia energii, nowych pomysłów i zaangażowania

Link do ogłoszenia: Technolog

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska