Wakacyjne praktyki studenckie w Rockfin

Wakacyjne praktyki studenckie w Rockfin!

Zapraszamy studentów kierunków technicznych do odbycia zawodowych praktyk wakacyjnych w naszej firmie w okresie czerwiec-wrzesień 2023. To może być Twój pierwszy krok do kariery w przyszłości!

Miejsce praktyk: Małkowo k. Żukowa, woj. pomorskie

Poszukujemy osób, które:

• studiują kierunki techniczne: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Elektrotechnika i Automatyka, Oceanotechnika i Okrętownictwo lub pokrewne
  • znają język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym
  • obsługują programy komputerowe z pakietu MS Office
  • znają rysunek techniczny lub są gotowe nauczyć się go u nas
  • są zaangażowane i otwarte na naukę

Oferujemy

• możliwość odbycia miesięcznych praktyk zawodowych w okresie wakacyjnym w jednym z wybranych Działów (Dział Produkcji, Dział Konstrukcyjny)
  • stypendium szkoleniowe
  • możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu praktyk
  • dostęp do najnowszych technologii stosowanych w koncernach światowych
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • przyjazna atmosfera w pracy, w młodym zgranym zespole specjalistów
  • możliwość realizacji ciekawych projektów dla Klientów z całego świata

Zakres zadań

w Dziale Konstrukcyjnym:

• wsparcie pracowników Działu Konstrukcyjnego w wykonywaniu dokumentacji konstrukcyjnej układów hydrauliki siłowej, układów smarowania, chłodzenia i innych układów przemysłowych
  • typowanie elementów wchodzących w skład projektowanych układów
  • udział w uruchamianiu układów na produkcji
  • współpraca z doświadczonymi Konstruktorami w zakresie przygotowywania dokumentacji technicznej i warsztatowej

w Dziale Produkcji:

• wykonywanie prac pomocniczych na produkcji przy montażu rurociągów przemysłowych oraz układów hydraulicznych
  • praca na podstawie rysunku technicznego pod nadzorem opiekuna
  • udział w testach układów zgodnie z programem prób
  • znakowanie elementów układów
  • pomoc przy organizacji produkcji

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacjaatrockfin.pl z  wpisaną w tytule nazwą stanowiska.

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Burckhardt Compression, FLSmidth, GE, Kawasaki, MAN Energy Solutions, Mitsubishi Power, Siemens oraz Wartsila.

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?

Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska