ANIMATOR CZASU WOLNEGO

Nowa Itaka Sp. z o.o.
ul. Reymonta 3945-072 Opole

Rozpocznij zawodową podróż z ITAKĄ - największym polskim biurem podróży!

ANIMATOR CZASU WOLNEGO

Twoje stanowisko

Wykorzystaj letni czas i połącz pracę z niezapomnianą przygodą, zdobywaniem nowych przyjaźni i poznawaniem najpiękniejszych zakątków świata.
Animacje rozpoczynasz o godz. 10.00. Organizujesz kreatywne zabawy dla dzieci do godzin popołudniowych, z dłuższą przerwą na lunch. Bawicie się w miniklubie lub na dworze. Każdy dzień to inna przygoda, a wieczory to taneczne zabawy.

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

• pracę w międzynarodowym zespole, w takich krajach jak: Grecja, Hiszpania, Turcja, Włochy, Albania, Egipt
  • wszystko czego potrzebujesz, aby swobodnie pracować: przelot, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • wprowadzimy Cię w świat wyobraźni i zabaw, weźmiesz udział w naszym corocznym szkoleniu animatorów
  • wspomnienia z pięknych miejsc

Aplikuj już teraz, jeśli:

• znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • możesz wyjechać od 10 czerwca do 20 września 2024
  • interesujesz się sportem i masz dobrą kondycję fizyczną
  • potrafisz tańczyć i masz zdolności plastyczne

Nie masz doświadczenia jako animator? Nie szkodzi! Zapewniamy kompleksowe szkolenie, które przygotuje Cię do pracy.

Jak wygląda proces rekrutacyjny

• Aplikacja

Prześlij nam swoje CV w formie elektronicznej (poprzez formularz zgłoszeniowy)

• Rozmowa telefoniczna i casting

Jeśli Twoje CV przykuje naszą uwagę, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo i zaprosimy Cię na casting (castingi odbędą się w różnych miastach Polski).

• Szkolenie animatorów

Po castingu otrzymasz od nas zaproszenie na szkolenie animatorów. Szkolenie planowane jest w 2 terminach: w marcu oraz kwietniu 2024. Realizowane będzie w Polsce. Koszt szkolenia 500 zł zwrócimy Ci po przepracowanym sezonie.

Aplikuj: https://www.itaka.pl/praca-animator-wolnego-czasu/

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska