Praktykant w Placówce Bankowej

Credit Agricole Bank Polska S.A.

umowa o staż / praktyki
Miejsce odbywania praktyk: Rumia

Praktykant w Placówce Bankowej

Twój zakres obowiązków

Twoim głównym celem będzie wsparcie pracowników placówki bankowej w bieżących zadaniach. Poznasz standardy pracy doradcy klienta, proces obiegu dokumentacji oraz weźmiesz udział w akcjach mikromarketingowych organizowanych przez placówkę.

Jesteś studentem lub absolwentem studiów dziennych/zaocznych? Chcesz poznać tajniki pracy z Klientem? Lubisz współpracować z innymi i masz przyjazne nastawienie? Jesteś odpowiedzialny i szukasz konkretnych doświadczeń zawodowych? Zależy Ci na wykorzystywaniu swoich mocnych stron w pracy?

Jeśli tak - szukamy właśnie na Ciebie!

To oferujemy

• Umożliwimy Ci postawienie pierwszych kroków zawodowych w bankowości podczas bezpłatnej praktyki.
  • Poznasz produkty bankowe, standardy obsługi Klienta oraz zasady funkcjonowania placówki bankowej
  • Dopasujemy godziny praktyk do Twoich potrzeb
  • Zapewnimy Ci przyjazną atmosferę pracy
  • Po 3 miesiącach i pozytywnej rekomendacji Twojego opiekuna praktyk, możesz aplikować na stanowisko Młodszego Doradcy Klienta w dowolnej placówce naszego Banku (pod warunkiem wolnego wakatu).

Twój Zespół

• Będziesz praktykować pod opieką Twojego opiekuna - dyrektora placówki. W codziennych zadaniach będą Cię wspierać także doradcy.

Programy dla pracowników

• Power People to program, którego celem jest kreowanie kultury pracy, która rozwija sprawną, elastyczną i zwinną organizację, odpowiedzialną społecznie oraz wykorzystuje siłę różnorodności i wspiera energię do działania na co dzień.
  • Dzielmy się wiedzą funkcjonuje w naszym banku od 2010 roku, kiedy powstała idea projektu który miał połączyć potrzebę zgłębiania specjalistycznej wiedzy bankowej z pasją osób, które chcą dzielić się swoim doświadczeniem.
  • CA Together – to program rozwojowy dla naszych menedżerów, którego fundamentami są istotne wartości, które wspieramy swoimi działaniami każdego dnia: #trust, #responsibility, #integrity, #strenghts i #empowerment.
  • Kompas CAriery – program, który ma na celu wsparcie rozwoju i mobilności wewnątrz organizacji. Pomagamy w wyborze wewnętrznej ścieżki kariery, organizujemy szkolenia i wspieramy w przygotowaniu do rekrutacji wewnętrznych.

Aplikuj: Bezpłatne praktyki w Placówce Bankowej Credit Agricole

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska