Praktyki i staże zawodowe J.S Hamilton

O ORGANIZATORZE:

J.S. Hamilton - akredytowane laboratorium badawcze jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych. Łączy szerokie spektrum badań analitycznych prowadzonych we własnych i dla klientów z wielu branż oferują szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

PRAKTYKI I STAŻE:

W J.S. Hamilton już od wielu lat otwieramy swoje drzwi dla studentów chcących poznać specyfikę pracy w laboratorium.

Jeśli chcesz uczyć się od ekspertów i zdobyć doświadczenie w obsłudze zaawansowanych sprzętów laboratoryjnych, a dzięki temu zwiększyć swoje umiejętności praktycznie oraz atrakcyjność na rynku pracy, zgłoś się na staż lub praktykę w naszej firmie J.S Hamilton Poland!

ZAPISY:

Zapisy na praktyki / staże, będą możliwe od 1 kwietnia przez chatbota dostępnego na stronie internetowej, gdzie będzie można wybrać jedną z wielu pracowni i miast, dostępnych w naszej firmie.

MOŻLIWOŚCI:

Do wyboru są dwie opcje:

• Praktyka zawodowa – bezpłatna możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy w jednym z laboratoriów J.S Hamilton Poland. Praktyki mogą odbywać się w formie dobrowolnej w celu wzbogacenia swojej wiedzy, bądź kierowane są z Uczelni Wyższych, Szkół Zawodowych lub innych Instytucji Kształcących. W każdym z podanych przypadków praktyka zawodowa może trwać minimalnie 3 tygodnie.
  • Staż zawodowy – odpłatna możliwość zdobycia lub/i poszerzenia doświadczenia zawodowego i wykorzystania wiedzy w jednym z naszych laboratoriów. Na staż zawodowy mogą zgłaszać się tylko osoby, które mają podpisaną umowę z Instytucjami organizującymi tego typu aktywność, np.: PUP, Uczelnie, które w ramach projektów z UE dysponują środkami finansowymi na pokrycie stażów zawodowych dla Uczniów.

BENEFITY:

Drogi studencie, jeśli chcesz:

• mieć możliwość poznania nowoczesnego sprzętu laboratoryjnego
  • wykorzystać zdobytą wiedzę teoretyczną w praktyce
  • uczyć się od wykwalifikowanej kadry ekspertów
  • angażować są w różnorodne prace laboratoryjne oraz wiele innych, nie czekaj i zapisz się do nas na praktyki!

Nasi praktykanci podczas całego trwania programu mogą poczuć się u nas swobodnie, uzyskać wsparcie od dedykowanych opiekunów, a także zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe na jednych z najbardziej zaawansowanych sprzętach laboratoryjnych. Wszystko to pozwoli zwiększyć umiejętności praktyczne i przełoży się na atrakcyjność jako przyszłego pracownika na rynku pracy.

Zachęcamy do obejrzenia naszego filmiku, gdzie można zapoznać się z opiniami naszych byłych praktyków.

M.Charemska