Praktyki/staż w firmie logistyczno- spedycyjnej

Savino Del Bene Poland duża, międzynarodowa firma logistyczno- spedycyjna zaprasza na praktyki. Jesteśmy jednym z największych, międzynarodowych operatorów logistycznych branży TSL, działającym od 2005 roku w ramach Savino Del Bene Group.

Więcej o naszej firmie znajdziesz pod adresem: www.savinodelbene.com.

Co oferujemy ?

Pracę i praktyczne doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie spedycyjno-logistycznej, pod okiem dedykowanych opiekunów praktyk, gdzie poznasz na czym polega praca w zawodzie spedytora oraz logistyka.

Kogo szukamy ?

Poszukujemy studentek i studentów oraz absolwentek i absolwentów kierunków logistyczno transportowych, a także pokrewnych kierunków na praktyki lub staż.

Jakie mamy wymagania ?

Oczekujemy przede wszystkim zainteresowania tematyką oraz pozytywnego nastawienia do pracy w branży logistycznej, całą resztę oraz wiedzę zdobędziesz u nas.

Wyślij swoją aplikację na adres: office.platsavinodelbene.com

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

A.Dynysiuk