Staż wakacyjny w biurze konstrukcyjnym

ul. Nowa 8
84-123 Rekowo Górne
www.zoeller.pl(link is external)

Jesteśmy europejskim liderem w konstrukcji i budowie innowacyjnych zabudów do pojazdów komunalnych. Nieustannie pracujemy nad rozwojem naszych produktów. Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Staż wakacyjny w biurze konstrukcyjnym

specjalność: mechanika i budowa maszyn

Miejsce pracy: Rekowo Górne k. Redy (gm. Puck)

Zakres Twoich obowiązków:

• wsparcie zespołu konstruktorów mechaniki w procesie projektowania
  • wdrażanie zmian i tworzenie dokumentacji technicznej 2D/3D
  • udział w procesie projektowania lub optymalizacji układów mechanicznych
  • poznanie procesu produkcji i zasad działania zabudów pojazdów komunalnych
  • poznanie i praca w systemie NX Siemens, PLM-Windchill
  • poznanie i praca w systemie ERP
  • przygotowanie do pracy na stanowisku Technika bądź Konstruktora

Czego od Ciebie oczekujemy:

• studenci kierunki: mechanika lub pokrewne
  • umiejętność tworzenia modeli 3D
  • umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej
  • wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego albo/i języka niemieckiego

Możemy Ci zaoferować:

• wiedzę w zakresie procesu produkcyjnego oraz praktyczne wykorzystanie programów
  • wynagrodzenie za staż
  • możliwość zdobycia stałego zatrudnienia
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • pracę z doświadczonymi specjalistami

Tak pracujemy i rozwijamy się w tym dziale:

W dziale konstrukcyjnym zatrudniamy 35 inżynierów, którzy zajmują się projektowaniem rozwiązań do szerokiej gamy naszych zabudów do pojazdów komunalnych. Pracujemy w kilkuosobowych zespołach, które są dedykowane do rozwoju wybranych rodzajów i części naszego produktu, na przykład skrzyni śmieciarki lub odwłoka.

Często doskonalimy różne funkcjonalności produktów aby spełnić oczekiwania klientów, polepszyć jakość produktu oraz optymalizować procesy produkcyjne i serwisowe. Bierzemy udział w opracowaniu dokumentacji do bieżącej produkcji, modernizacji produktów oraz do całkiem nowych rozwiązań. Rozwój dokumentacji konstrukcyjnej łączymy z analizą istniejących już rozwiązań.

Odpowiadamy na zapytania konstrukcyjne powstające na etapach, wytwarzania, uruchamiania
i eksploatacji zaprojektowanych przez nas podzespołów. W procesie projektowania doceniamy stałą możliwość współpracy z produkcją, inżynierami elektrykami, programistami oraz specjalistami z zakresu hydrauliki siłowej.

Projektujemy w oparciu o przepisy i normy branży komunalnej. Rozwijamy się poprzez szkolenia zewnętrzne oraz wewnętrzne. W ramach rozwoju rotujemy pomiędzy zespołami w dziale konstrukcyjnym.

Aplikuj:

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska