ARTYKUŁY BIUROWE

Podkładka pod mysz - Głównym zadaniem podkładki jest ochrona biurka przed porysowaniem przy długotrwałym użytkowaniu myszki. Służy też do przedłużenia żywotności elementów poślizgowych, które znajdują się pod spodem myszy i umożliwiają płynne ruchy urządzenia. Podkładka pod myszkę z wizerunkiem Daru Młodzieży oraz logotypem uczelnie będzie także świetnym prezentem dla sympatyków szkoły. 

 

Zaślepka na kamerkę internetową - Przesłona na kamerę zapewnia Ci bezpieczeństwo w sieci, fizycznie zakrywając obiektyw wbudowanej kamery w laptopie lub innym urządzeniu. Dzięki temu nie jesteś narażony na skutki zdalnego przejęcia obrazu z kamery przez hackerów. Więcej na temat skuteczności zasłonek na kamerę możesz przeczytać na naszym blogu

 

Pendrive 32GB KINGSTON - Pendrive to niewielkie, ale bardzo praktyczne urządzenie. Działa jak dysk twardy w komputerze, czyli można na takim pendrivie zapisywać dane, usuwać, edytować. Pendrive to urządzenie typu Plug&Play. Oznacza to, że po podłączeniu go do komputera, można natychmiast z niego korzystać. Pendrive podłącza się do gniazda USB, które ma każdy komputer. Na Pendrivie wykonany został grawer z logotypem uczelni.

 

Powerbank Natec 10000 mAh - Dodatkowa energia wszędzie, gdzie potrzebujesz Powerbank Natec to uniwersalne i niezastąpione narzędzie do ładowania Twojego sprzętu. Dba o to duża pojemność, porty pozwalające uzupełnić energię wielu urządzeniom jednocześnie oraz kieszonkowe rozmiary, dzięki którym zabierzesz go ze sobą niemal wszędzie. Na Powerbanku wykonany został grawer z logotypem uczelni.

 

Długopis z logo - 

Ołówek z logo

Podmiot udostępniający: 

UMG Zespół ds Promocji