Asystent Oficera Personalnego

Reliance Partners Sp. z o.o.

Poszukujemy kandydatów do pracy w Dziale Załogowym naszego biura w Gdyni  ( Centrum Kwiatkowskiego ) na stanowisku:

Asystent Oficera Personalnego

Ofertę kierujemy do studentów ostatnich lat studiów dziennych oraz studentów zaocznych ( wszystkich lat ).

Od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego, komunikatywności i dobrej organizacji czasu pracy.

Oferujemy stabilne zatrudnienie na dobrych warunkach płacowych ( 5000 PLN netto ), oraz elastyczne godziny pracy, które nie będą kolidowały ze studiami.

Do obowiązków zatrudnionej osoby ( zawsze pod kierownictwem oficera personalnego ) będzie należała między innymi:

-  bieżąca obsługa baz danych Armatorów / Klientów

-  kontrola ważności dokumentów i świadectw marynarskich

- organizacja szkoleń / kursów  marynarzy

- organizacja podróży marynarzy do/ze statku

Prosimy nadsyłać CV na nasz :  crewingatreliancepartners.pl

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska