Specjalista ds. e-commerce i marketingu

SOLEOS to firma specjalizująca się w projektowaniu, sprzedaży i montażu systemów odnawialnych źródeł energii, głównie systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, magazynów energii oraz ładowarek do samochodów elektrycznych. Prowadzimy również własny sklep internetowy – poszukujemy osoby do jego kompleksowej obsługi.

Twoje podstawowe obowiązki będą obejmować:

• Kompleksowa obsługa sklepu internetowego
  • Tworzenie ofert sprzedażowych w sklepie internetowym i na platformach sprzedażowych (Allegro)
  • Tworzenie kampanii marketingowych Google Ads oraz na platformach społecznościowych
  • Wyszukiwanie nowych dostawców, zamawianie towarów
  • Wystawianie dokumentów księgowo – magazynowych
  • Obsługa programu księgowego ERP Optima
  • Współpraca z pozostałymi działami w kwestiach magazynowo - księgowych
  • Czynny udział w inwentaryzacjach
  • Tworzenie grafik pod materiały marketingowe
  • Zamawianie materiałów reklamowych (teczki wizytówki, katalogi)
  • Prowadzenie firmowej strony internetowej oraz profili społecznościowych firmy
  • Działalność reklamowa, w tym pozyskiwanie nowych klientów

Praca biurowa w dniach pn. – pt. od 8.00 do 16.00.

Nie wymagamy doświadczenia, ale oczekujemy zaangażowania i chęci do nauki. Gwarantujemy przeszkolenie oraz wsparcie z naszej strony, dzieląc się naszą wiedzą podczas wprowadzania Cię w nowe zadania. Rodzaj formy zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji kandydata.

Jeżeli jesteś gotowy/gotowa do dołączenia do naszego zespołu i pracowania w przyjaznej atmosferze, kontakt do nas 587824449, www.soleos.pl(link is external)

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

A.Dynysiuk