Wsparcie działu Pricing Sea Logistics

MIEJSCE PRACY: Gdynia

OPIS STANOWISKA:

Jesteś studentem studiów zaocznych o profilu logistyka i chcesz nauczyć się procesów związanych z transportem w firmie, która jest liderem w branży logistycznej? Oferujemy Tobie współpracę na umowę zlecenie z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy, co umożliwi rozwój twojej kariery. Zadania, które zostaną Ci powierzone, będą wymagały współpracy z innymi działami, dzięki czemu poznasz funkcjonowanie branży logistycznej od środka.

Jeśli jesteś otwarty na poznawanie nowych rzeczy, lubisz zmiany i dynamiczne działania dołącz do naszego zespołu.

ZADANIA I OBOWIĄZKI:

• Aktywne poznawanie i wspieranie procesów przygotowywania oferty z udziałem transportu morskiego / oceanicznego
  • Rejestracja zleceń, ustalanie trybu i warunków ich realizacji
  • Troska o wysoki standard realizowanych usług przewozowych
  • Obsługa dokumentacyjna

WYMAGANIA:

• Preferowani studenci studiów zaocznych kierunków związanych z logistyką i spedycją, chcących podjąć dłuższą współpracę - współpraca jest przewidziana w wymiarze do 40 godz. w tygodniu (nie tylko w okresie wakacyjnym!)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (praca wymaga kontaktu e-mailowego i telefonicznego z klientami w języku angielskim)
  • Wiedza o podstawowych zadaniach spedycyjnych
  • Zorientowanie na Klienta i jego oczekiwania
  • Pozytywne nastawienie oraz zapał do nauki nowych rzeczy :)

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

• Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • Współpracę z najlepszymi w swojej dziedzinie
  • Pozytywną atmosferę w pracy
  • Szkolenia zarówno prowadzone przez specjalistów jak i te w ofercie platformy e-learningowej
  • Różnorodność produktów, z jakimi pracujemy
  • Możliwość kontynuacji współpracy po zakończeniu studiów

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:

Wspieramy innowacje – innowacja to dla nas chęć doskonalenia rozwiązań zorientowanych na klienta i stałe ulepszenie naszych procesów.

Łączymy i rozwijamy naszych pracowników – praca zespołowa jest kluczem do sukcesu. Uczymy się od siebie i doskonalimy się dzięki możliwości rozwoju naszej osobistej kariery.

Zapewniamy jakość i doskonałość – spełniamy oczekiwania naszych klientów w zakresie wydajności oraz wysokiej jakości naszych usług.

Promujemy przedsiębiorczość Firma Kuehne + Nagel to miejsce, w którym można wykazać się odpowiedzialnością i zmaksymalizować potencjał każdej osoby.

Aby aplikować – kliknij tutaj

bks